Korzystasz z Monsieur Cusine? Lidl ma w swojej ofercie również dodatkowe akcesoria do Lidlomixa, które znacząco poszerzają jego możliwości. Sprawdź, które z nich warto kupić – ceny startują już od 17,99 zł.

Roboty kuchenne, które okazały się być prawdziwymi hitami w niemieckiej sieci sklepów mają mnóstwo zalet, ale wyposażenie może pozostawiać wiele do życzenia. Jeśli przeszło Ci przez myśl, aby zakupić nowy sprzęt, ponieważ możliwości Monsieur Cuisine są dla Ciebie niewystarczające – sugeruję wstrzymać się z decyzją. Niewiele osób wie, że Lidl udostępnia również dodatkowe akcesoria. Aby jednak przyjrzeć się im nieco bliżej, przypomnijmy co zawiera podstawowy zestaw.

Zestaw akcesoriów Monsieur Cuisine Smart i Connect

  • Pokrywka z otworem do napełniania, z miarką,
  • Szpatułka,
  • Wkład z ostrzami,
  • Nasadka do gotowania na parze z pokrywą i wkładem,
  • Nasadka do ubijania,
  • Wkład do gotowania,
  • Miska do mieszania.

Jeśli zależy Ci na podstawowych funkcjach Lidlomixa, komplet akcesoriów pozwala przygotować różne potrawy, od obiadów przez desery. Przy jednoczesnym korzystaniu z wbudowanych przepisów i funkcji Wi-Fi, nie powinno zabraknąć nam pomysłów na skomponowanie jadłospisu. W dalszym ciągu, trudno jednak wykorzystać prawdziwy potencjał sprzętu. Nie mamy możliwości m.in. krojenia i tarcia, choć to nie jedyne ograniczenia. Użytkowanie wielofunkcyjnego robota z samej zasady powinno ograniczać pracę, a wielu użytkownikom zależy na tym, aby niemal każdy etap przyrządzania odbywał się wewnątrz misy. Jeśli kupiłeś Monsieur Cuisine z myślą o zastąpieniu pozostałych urządzeń w domu, dodatkowe akcesoria mogą okazać się niezbędne.

Lidlomix, Monsieur Cuisine Smart

Akcesoria do Monsieur Cuisine w Lidlu

Wprowadzenie dodatkowych akcesoriów przez niemiecką sieć sklepów było odpowiedzią na potrzeby klientów, a najistotniejszym jest fakt, że pasują one zarówno do wersji Smart, jak i Connect. Tym samym, posiadając pakiet uprzednio zakupionych produktów, możemy wykorzystać je również w przypadku zakupu nowego Monsieur Cuisine. Produkty są stosunkowo tanie – w odróżnieniu od dodatkowego wyposażenia Thermomixa od Vorwerk.

Najwyższa pora sprawdzić, co kryje aktualna oferta Lidla!

Podstawka pod Monsieur Cuisine

Podstawka pod robota Monsieur Cuisine

Przesuwaj po kuchennym blacie bez obaw o uszkodzenia, a jednocześnie dbaj o bezpieczeństwo i stabilność – podstawka posiada 2 antypoślizgowe nóżki. Jej wymiary wynoszą ok. 40,5 x 29 x 2,5 cm, tak więc jest kompatybilna z aktualnie dostępnymi modelami Connect oraz Smart.

Cena: 99 zł przejdź do sklepu

Na ten moment, artykuł został wyprzedany. Na rynku nie brakuje jednak alternatyw, a wśród nich m.in. drewnianej deski z 6 antypoślizgowymi nóżkami. Kosztuje 99,99 zł, a wszelkie szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Wylewka lub łopatka obrotowa do Monsieur Cuisine

Akcesoria są wolne od BPA (bisfenolu A), a materiałem przeważającym jest silikon. Wylewak wykazuje się żaroodpornością sięgającą aż 210 stopni, natomiast łopatka obrotowa – 180 stopni. Jak w przypadku poprzedniego akcesorium, umyjesz je również w zmywarce.

Monsieur Cuisine, wylewak lub łopatka

Cena: 17,99 zł przejdź do oferty

Nasadka do krojenia i tarcia do Monsieur Cuisine

Składniki prosto do miski, bez konieczności żmudnego, ręcznego krojenia. Brzmi jak oszczędność czasu i wygoda! To umożliwia specjalna nasadka wyposażona w dwustronną tarczę (do drobnego krojenia lub tarcia) ze stali nierdzewnej. W zestawie znajdziemy przezroczystą rynnę z wyjmowanym wałkiem napędowym oraz popychacz.

Nasadka do krojenia i tarcia do robota Monsieur Cuisine

Cena: 169 złprzejdź do oferty

Przystawka sokownika parowego do Monsieur Cuisine

Zestaw obejmuje podwyższenie, pojemnik i wąż silikonowy. Przystawkę można bezpośrednio napełnić, a po pracy – części umyć w zmywarce. Jak zaznacza producent, akcesorium umożliwia delikatną ekstrakcję owoców i warzyw.

Przystawka sokownika parowego do robota Monsieur Cuisine

Cena: 119 zł przejdź do sklepu

Ceny aktualnie dostępnych dodatków do Monsieur Cuisine wahają się od 17,99 zł do 169 zł. Jest to dość mały wydatek, biorąc pod uwagę oferowane możliwości. Dotychczas, pojawiły się jeszcze m.in. formy do babeczek, jednak zniknęły z internetowego sklepu dość szybko. Niewiele osób wie, że część propozycji jest dostępnych również za pośrednictwem oficjalnej strony Monsieur Cuisine, jednak jest pewien haczyk. Towary są wysyłane bezpośrednio z Niemiec, a płatności należy dokonać w walucie euro. Niemniej, witryna oferuje wiele możliwości – w tym m.in. sprawdzenie kompatybilności akcesoriów ze sprzętem.

W internecie możemy znaleźć także wiele alternatyw i zamienników kompatybilnych z modelami Monsieur Cuisine. Przykładem może być m.in. MixCaker, nakładka ułatwiająca przyrządzanie naleśników. Przekonująca jest nie tylko różnorodna oferta, ale również ceny. Więcej propozycji wraz ze szczegółami znajdziesz w publikacji: Masz Lidlomixa Monsieur Cuisine? Te akcesoria też musisz mieć.

Materiał zawiera linki partnerskie.

2 replies on “Masz Monsieur Cuisine? Poznaj oryginalne akcesoria!”

  • […] Główną marką, która zajmuje się dystrybucją dodatkowych akcesoriów do Lidlomixa jest niemiecka firma Wundermix. Prowadzi ona sklep internetowy, w którym aktualnie znajduje się kilkadziesiąt produktów, które w jakiś sposób rozszerzą funkcjonalność robota wielofunkcyjnego marki Silvercrest. Niżej przedstawimy najciekawsze z nich. Uwaga! Tam gdzie możliwe kierujemy Was do sklepu Amazon, który oferuje niższe ceny i szybszą wysyłkę niż sklep producenta. W naszym artykule umieściliśmy ceny produktów dla Polski. Jeżeli szukasz oryginalnych akcesoriów produkowanych przez markę Silvercrest, sprawdź nasz artykuł „Oryginalne akcesoria do Lidlomixa, które warto mieć„. […]

  • […] sieci sklepów Lidl zdecydowali się na wprowadzenie do oferty sklepów stacjonarnych zupełnie nowych, oryginalnych akcesoriów do wielofunkcyjnych robotów kuchennych marki Monsieur Cuisine, która powszechnie znana jest pod […]

Comments are closed.