Lidl jest prawdziwym liderem, gdy mowa o codziennych zakupach. Tyczy się to również sklepu internetowego, który oferuje kilka najbardziej popularnych kategorii produktowych. Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić – wystarczy, że podasz ten kod.

Najnowsza akcja promocyjna w Lidl – kody na rabaty

Szukasz promocji, a może przygotowujesz się do zakupu świątecznych prezentów pod choinkę? Ceny pewnych sprzętów mogą zwalać z nóg, co nierzadko wiąże się z koniecznością nadszarpnięcia domowego budżetu. Nie w Lidl, a przynajmniej nie podczas promocji! Najnowsza akcja obowiązuje niespełna miesiąc, a skorzystać może z niej każdy użytkownik, który dokona zakupów na określoną kwotę. Aby poznać szczegóły, zajrzałam do samego regulaminu.

  • Kod rabatowy „RABAT50” uprawnia do rabatu w wysokości 50 złotych przy zakupach za minimum 500 złotych.
  • Kod rabatowy „RABAT100” uprawnia do rabatu w wysokości 100 złotych przy zakupach za minimum 700 złotych.
Lidl, rabaty na święta

Kody na rabaty w Lidl – warunki

Jak wynika z dostępnych informacji, każdy może skorzystać z danego kodu tylko raz podczas finalizacji jednego zamówienia. Nie znalazłam informacji o ewentualnych wykluczeniach produktowych, tak więc możemy zakupić dowolne produkty – elektronarzędzia, zabawki, AGD, drobną elektronikę i nie tylko. Co istotne, rabat nie będzie naliczany na asortyment wyprzedażowy. Akcja potrwa aż do 24 grudnia, jednak obowiązuje wyłącznie w internetowym sklepie Lidl. Planując duże zakupy – zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kod rabatowy może nieco oszczędzić nasz budżet. Oczywiście, nie jest to tak duża zniżka jak podczas Black Friday lub Cyber Monday, jednak 50 lub 100 zł obniżki to dodatkowe środki na kolejne przyjemności. Jeśli bardziej interesują Cię promocje, zajrzyj do zakładki Dzisiejsze niespodzianki – tylko do północy.

Lidl, promocje

Preferujesz zakupy internetowe? Pamiętaj o możliwych problemach z dostarczaniem paczek. Święta to dość gorący okres, a sklepy i firmy kurierskie mają dość ograniczone możliwości. W dni poprzedzające, może obowiązywać różniący się harmonogram dostaw – więcej dowiesz się z wpisu: Jak pracują kurierzy w Święta Bożego Narodzenia?