Lidl jest prawdziwym liderem, gdy mowa o codziennych zakupach. Tyczy się to również sklepu internetowego, który oferuje kilka najbardziej popularnych kategorii produktowych. Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić – wystarczy, że podasz ten kod.

Najnowsza akcja promocyjna w Lidl – kody na rabaty

Szukasz promocji, a może przygotowujesz się do zakupu świątecznych prezentów pod choinkę? Ceny pewnych sprzętów mogą zwalać z nóg, co nierzadko wiąże się z koniecznością nadszarpnięcia domowego budżetu. Nie w Lidl, a przynajmniej nie podczas promocji! Najnowsza akcja obowiązuje niespełna miesiąc, a skorzystać może z niej każdy użytkownik, który dokona zakupów na określoną kwotę. Aby poznać szczegóły, zajrzałam do samego regulaminu.

  • Kod rabatowy „RABAT50” uprawnia do rabatu w wysokości 50 złotych przy zakupach za minimum 500 złotych.
  • Kod rabatowy „RABAT100” uprawnia do rabatu w wysokości 100 złotych przy zakupach za minimum 700 złotych.

Kody na rabaty w Lidl – warunki

Jak wynika z dostępnych informacji, każdy może skorzystać z danego kodu tylko raz podczas finalizacji jednego zamówienia. Nie znalazłam informacji o ewentualnych wykluczeniach produktowych, tak więc możemy zakupić dowolne produkty – elektronarzędzia, zabawki, AGD, drobną elektronikę i nie tylko. Co istotne, rabat nie będzie naliczany na asortyment wyprzedażowy. Akcja potrwa aż do 24 grudnia, jednak obowiązuje wyłącznie w internetowym sklepie Lidl. Planując duże zakupy – zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kod rabatowy może nieco oszczędzić nasz budżet. Oczywiście, nie jest to tak duża zniżka jak podczas Black Friday lub Cyber Monday, jednak 50 lub 100 zł obniżki to dodatkowe środki na kolejne przyjemności. Jeśli bardziej interesują Cię promocje, zajrzyj do zakładki Dzisiejsze niespodzianki – tylko do północy.

Preferujesz zakupy internetowe? Pamiętaj o możliwych problemach z dostarczaniem paczek. Święta to dość gorący okres, a sklepy i firmy kurierskie mają dość ograniczone możliwości. W dni poprzedzające, może obowiązywać różniący się harmonogram dostaw – więcej dowiesz się z wpisu: Jak pracują kurierzy w Święta Bożego Narodzenia?

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.