niedziela, 23 czerwca

Poszukujesz kolbowego ekspresu, by napić się espresso, napoju mlecznego, ale i takiego w którym zaparzysz herbatę? Znaleźliśmy taki w dobrej cenie.

Ekspres ciśnieniowy parzy kawę, przepuszczając wodę pod wysokim ciśnieniem, przez zmielone ziarna umieszczone w kolbie. Spływający ekstrakt do filiżanki to espresso, na powierzchni którego tworzy się aromatyczna gęsta crema. Wbudowana dysza spieniająca mleko daje możliwość przyrządzenia napojów mlecznych. Ekspres kolbowy Eta jest także urządzeniem wielofunkcyjnym, z którego może korzystać cała rodzina. Dzięki jego pomocy zaparzysz zioła lub ulubioną herbatę.

Ekspres kolbowy ETA Storio 618190030 można kupić w sklepie Media Expert, gdzie aktualnie trwa promocja. Obecnie możesz kupić to urządzenie już o 60 zł taniej.

Interesuje Cię temat espresso i ekspresów, z pomocą których przygotujesz idealną cremę? Zapraszamy do lektury tekstu Pozwól, że opowiem Ci o espresso, a już nigdy nie zrobisz słabej kawy.

Ekspres kolbowy ETA Storio 618190030

Ekspres ETA Storio 618190030 wyposażony jest w kolbę, w której możesz przygotować espresso dla siebie albo dla dwóch osób jednocześnie. Istnieje możliwość regulowania ilości wody, tak więc mamy możliwość wpłynięcia na intensywność naparu. Urządzenie wyposażone jest w dyszę parową, dzięki której zaparzysz ulubioną herbatę lub spienisz mleko do cappuccino lub latte. Posiada możliwość podgrzewania filiżanek oraz funkcję automatycznego wyłączenia. Charakterystyczny jest także jego retro design w czerwonym kolorze.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Blokada kapania, Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Gorąca woda, Podgrzewanie filiżanek, Dysza spieniająca mleko
  • Pojemność: 0.75 l
  • Wymiary: 30 x 42 x 17 cm
  • Waga: 3,67 kg
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 549,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 3.04.2023 r.

Przypominamy o trwającej do wtorku 4 kwietnia, do godziny 9:59 promocji na ekspres ETA Storio 618190030 w sklepie Media Expert. Posiada on ciekawą retro stylistykę. Nie wiadomo, kiedy znowu powtórzy się promocja na ten ekspres, więc jeśli poszukujesz ekspresu kolbowego, to warto się pospieszyć z decyzją. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy podać kod R0304-040423G10.

Aktualizacja 25.04.2023 r.

Obecnie ekspres kolbowy ETA Storio 618190030 można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie w sklepie Avans. Dzięki swojemu retro wyglądowi przyciąga wzrok i elegancko się prezentuje. Czy wiesz, że są także inne produkty marki Eta, które wykonane są w stylu retro? Linia produktów Eta Storio obejmuje na przykład robota planetarnego, czajnik czy lodówkę. Przeczytaj, co na ten temat piszemy w tym newsie.

Cena: 529,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.