iRobot w promocji na Amazon Prime Day? Ten model jest w dobrej cenie

Marzy ci się iRobot? W promocji jest teraz jeden z modeli tego słynnego robota sprzątającego. Oto, co potrafi i za ile można go upolować.

Marka iRobot znana jest z nowoczesnych, funkcjonalnych odkurzaczy automatycznych. To sprzęt, który – bez względu na rodzaj powierzchni (dywany, panele, kafle czy wykładziny) ma skutecznie radzić sobie z ich gruntownym odkurzaniem. Co dokładnie potrafi model, który upolujemy teraz w dobrej cenie na platformie sprzedażowej Amazon?

iRobot Roomba i1 – funkcje i możliwości

Niezależnie od tego, czy na podłodze znajduje się cienka warstwa kurzu, czy też duże zabrudzenia, wszechstronny system sprzątania Roomba i1, wyposażony w podwójne gumowe szczotki i dużą moc ssania skutecznie usuwa brud, zanieczyszczenia i sierść z każdego zakamarka. Dodatkowym udogodnieniem jest tu także szczotka do sprzątania przy krawędziach. Robot jest również wyposażony w zmywalny pojemnik na brud, co ułatwia utrzymanie go w czystości.

iRobot Roomba i1

Roomba i1, za sprawą technologii Reactive Sensor, unika zaklinowania. Dzięki inteligentnej nawigacji liniowej, Roomba i1 sprząta podłogi w równych rzędach, wykorzystując czujniki monitorowania danej powierzchni. Gdy robot musi przerwać pracę w celu ładowania akumulatora, wznowi ją dokładnie w tym samym miejscu, w którym skończył. Ma też zaawansowane czujniki Dirt Detect, które pozwalają mu intensyfikować sprzątanie w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Robot jest też wyposażony w ruchomą głowicę z 2 szczotkami głównymi, które mają idealnie przylegać do każdego podłoża. Dodatkowo, Roomba i1 współpracuje z urządzeniami Smart Home, jak Google Home i Amazon Alexa, dzięki czemu można sterować nią za pomocą poleceń głosowych. Możliwość programowania pracy i monitorowania statusu robota zapewnia aplikacja iRobot Home, która umożliwia zdalne sterowanie i śledzenie postępów sprzątania.

iRobot Roomba i1

iRobot Roomba i1 jest dostępny na platformie sprzedażowej Amazon za 1 116,90 zł. Skusisz się?

Sprawdź też koniecznie promocję na szczoteczki elektryczne marki Oral-B!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.