Action z ofertą dla milionerów? Popularny sklep rzuca na półki… sejfy

Tego nikt się chyba nie spodziewał. Na półki sklepu Action trafił elektroniczny sejf cyfrowy. W jakiej jest cenie i kto powinien sobie sprawić taki sprzęt?

Action wciąż zaskakuje. Nie tak dawno ofertę uzupełniły tanie klimatyzatory, a teraz na sklepowe półki tej popularnej sieci trafił niecodzienny produkt. Mowa o… elektronicznym sejfie cyfrowym. Co to za sprzęt?

Elektroniczny sejf cyfrowy Nor-Tec 

Czy warto kupić sejf cyfrowy z Action? Proponowany przez tę sieć model oferuje zamykanie za pomocą zamka elektronicznego, ale i tradycyjnego. Producent zapewnia, że jest on wyposażony w łatwy do ustawienia zamek szyfrowy. W zestawie znajdziesz jednak również klucze. Jego wymiary to 17 x 23 x 17 cm, co czyni go całkiem zgrabnym urządzeniem. Taki sejf cyfrowy możesz więc wstawić sobie np. do szafki.

Elektroniczny sejf cyfrowy Nor-Tec

Komu się przyda? Moim zdaniem – każdemu, kto chce zabezpieczyć przechowywane w domu kosztowności lub pieniądze. Myślę, że sprawdzi się np. podczas wakacji, gdy musimy zdecydować się np. na doglądanie nieruchomości przez kogoś niezbyt bliskiego, do kogo nie mamy w pełni zaufania. To będzie też świetny pomysł, jeśli na czas urlopu decydujemy się skorzystać z usług opiekuna zwierząt, który codziennie ma pojawiać się w naszym domu, by zadbać o pozostawionych na czas wyjazdu czworonożnych przyjaciół.

Elektroniczny sejf cyfrowy Nor-Tec

W Action ten elektroniczny sejf cyfrowy kosztuje 93,49 zł. Jeśli jednak nigdzie w pobliżu nie masz tego sklepu (lub nie ufasz jakości oferowanych tam produktów), możesz poszukać podobnych ofert w sieci.

Jaki elektroniczny sejf cyfrowy wybrać?

Oprócz modelu oferowanego w Action, sejf cyfrowy można też upolować w sieci. To doskonała opcja dla osób, które wolą robić zakupy online, z dostawą pod same drzwi. Oczywiście, Internet daje nam też dużo większy wybór i znaczną rozpiętość cenową. Na rynku są bowiem dostępne sejfy za nawet kilka tysięcy złotych. Ale są też modele zbliżone cenowo do propozycji Action.

W sieci znalazłam np.:

  • sejf marki Silvergear za 177,99 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki Lucn za 123,46 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki ZanGe za 144,74 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki Meykey za 288,11 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki Nictemaw za 292,44 zł – dostępny tutaj.

Sprawdź też koniecznie, co znalazłam podczas swojej ostatniej wizyty w IKEA!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszego partnera. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.