Tego nikt się chyba nie spodziewał. Na półki sklepu Action trafił elektroniczny sejf cyfrowy. W jakiej jest cenie i kto powinien sobie sprawić taki sprzęt?

Action wciąż zaskakuje. Nie tak dawno ofertę uzupełniły tanie klimatyzatory, a teraz na sklepowe półki tej popularnej sieci trafił niecodzienny produkt. Mowa o… elektronicznym sejfie cyfrowym. Co to za sprzęt?

Elektroniczny sejf cyfrowy Nor-Tec 

Czy warto kupić sejf cyfrowy z Action? Proponowany przez tę sieć model oferuje zamykanie za pomocą zamka elektronicznego, ale i tradycyjnego. Producent zapewnia, że jest on wyposażony w łatwy do ustawienia zamek szyfrowy. W zestawie znajdziesz jednak również klucze. Jego wymiary to 17 x 23 x 17 cm, co czyni go całkiem zgrabnym urządzeniem. Taki sejf cyfrowy możesz więc wstawić sobie np. do szafki.

Komu się przyda? Moim zdaniem – każdemu, kto chce zabezpieczyć przechowywane w domu kosztowności lub pieniądze. Myślę, że sprawdzi się np. podczas wakacji, gdy musimy zdecydować się np. na doglądanie nieruchomości przez kogoś niezbyt bliskiego, do kogo nie mamy w pełni zaufania. To będzie też świetny pomysł, jeśli na czas urlopu decydujemy się skorzystać z usług opiekuna zwierząt, który codziennie ma pojawiać się w naszym domu, by zadbać o pozostawionych na czas wyjazdu czworonożnych przyjaciół.

W Action ten elektroniczny sejf cyfrowy kosztuje 93,49 zł. Jeśli jednak nigdzie w pobliżu nie masz tego sklepu (lub nie ufasz jakości oferowanych tam produktów), możesz poszukać podobnych ofert w sieci.

Jaki elektroniczny sejf cyfrowy wybrać?

Oprócz modelu oferowanego w Action, sejf cyfrowy można też upolować w sieci. To doskonała opcja dla osób, które wolą robić zakupy online, z dostawą pod same drzwi. Oczywiście, Internet daje nam też dużo większy wybór i znaczną rozpiętość cenową. Na rynku są bowiem dostępne sejfy za nawet kilka tysięcy złotych. Ale są też modele zbliżone cenowo do propozycji Action.

W sieci znalazłam np.:

  • sejf marki Silvergear za 177,99 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki Lucn za 123,46 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki ZanGe za 144,74 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki Meykey za 288,11 zł – dostępny tutaj,
  • sejf marki Nictemaw za 292,44 zł – dostępny tutaj.

Sprawdź też koniecznie, co znalazłam podczas swojej ostatniej wizyty w IKEA!

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszego partnera. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.