Agencja Mienia Wojskowego nieprzerwanie prowadzi sprzedaż przetargową i bezprzetargową wyposażenia. Niejednokrotnie oferty obejmują ciekawe produkty warsztatowe, w tym markowe elektronarzędzia, oferowane w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dla Waszej wygody regularnie polujemy na najciekawsze okazje.

Mienie niekoncesjowane oferowane w bezprzetargowej sprzedaży możemy odbierać w kilku punktach na terenie kraju, a część towarów dostępna jest w sprzedaży internetowej na stronie AMW. Tam znajdziemy jednak obecnie głównie drobne przedmioty (np. latarki) i odzież. W szerszej ofercie dostępne są zaś elektronarzędzia – oto wybrane przez nas interesujące oferty.

Kompresor CM 250/100 VOLVERA 50/A (prawdopodobnie marki Shamal)

Zdjęcie poglądowe

Niestety to jeden z przykładów niedokładnie opisanych produktów z oferty AMW. Urządzenie opisane jako Volvera 50/A zdaje się być produktem marki Shamal. Jeśli nasze szacunki są słuszne mamy do czynienia ze sprzętem niedostępnym już w sklepach, wycenianym pierwotnie na około 1800 zł. Mowa o kompresorze o pojemności 100 l, mocy 1,5 kW i oferowanym ciśnieniu na poziomie 10 bar. Produkt jest zasilany ze standardowego gniazdka 230 B.

 • Stan: Brak Danych
 • Cena sklepowa (nowy): ~1 800 zł
 • Cena AWM: 243,9

Wiertarka udarowa Einhell BSM 710/1E

Zdjęcie poglądowe

Wiertarka marki Einhall to kolejny produkt, który trudno znaleźć już w sklepach. W sklepach internetowych i na aukcjach można kupić egzemplarze z drugiej ręki w cenie, która waha się od 55 zł do ok. 120 zł. Chociaż na stronie AMW brakuje szczegółowego opisu stanu wiertarki, cena wydaje się zatem atrakcyjna. Jest to wysokowydajne narzędzie o mocy 710 W i prędkości obrotowej 2400 obrotów na minutę. Wiertarka wykonana została z odpornego na uderzenia, trwałego tworzywa sztucznego z izolacją ochronną.

 • Stan: brak danych
 • Cena sklepowa (nowy): ~100 zł
 • Cena AWM: 39,84

Wiertarka udarowa 600W GSB 13 RE BOSCH PROFESSIONAL

Zdjęcie poglądowe

Jeszcze jedna wiertarka udarowa – tym razem od uznanego producenta elektronarzędzi. Ten sprzęt od Boscha bez problemu można kupić w sklepach, a jego cena przekracza zwykle 300 zł. Zdaje się zatem, że AMW oferuje go w bardzo korzystnej cenie, choć na poglądowym zdjęciu wyraźnie widać ślady intensywnego użytkowania. W cenie 60 zł otrzymać możemy wiertarkę o mocy 600 W i mocy obrotowej wynoszącej 2800 obrotów na minutę. Jeśli szukasz uznanego sprzętu i nie przeszkadza ci, że jest z drugiej ręki, to jest to oferta ważna rozważenia.

 • Stan: brak danych
 • Cena sklepowa (nowy): ~319 zł
 • Cena AWM: 56,91 zł

Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 2-26 DRE

Zdjęcie poglądowe

Kolejny sprzęt marki Bosch, który – sądząc po poglądowym zdjęciu – był dość intensywnie użytkowany, jednak od AWM jest ponad połowę tańszy niż nowe narzędzie ze sklepu. Ten młot udarowo-obrotowy to potężne narzędzie z silnikiem szczotkowym o mocy 800 W. Urządzenie jest zasilane sieciowo i zostało wyposażone w blokadę obrotów do dłutowania, a jego prędkość obrotowa bez obciążenia wynosi 900 obrotów na minutę. Jak sugeruje zdjęcie od AWM, w zestawie znajduje się też walizka narzędziowa.

 • Stan: brak danych
 • Cena sklepowa (nowy): ~740 zł
 • Cena AWM: 308,94 zł

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V TOYA

Zdjęcie podglądowe

Niestety, choć wiertarko-wkrętarka w cenie 65 zł wydaje się atrakcyjna, a zdjęcie sugeruje, że jest w nie najgorszym stanie, przedmiot został bardzo słabo opisany na stronie AMW. Nie udało się nam przez to ustalić, jaki to dokładnie model jest oferowany na sprzedaż (i czy nie jest np. model podobnie brzmiącej marki Yato, nie Toya). Być może jednak warto to sprawdzić, jeśli będziemy w pobliżu punktu odbioru OR AMW w Krakowie.

 • Stan: brak danych
 • Cena sklepowa (nowy): brak danych

Sprawdź również: Ranking top 6 – wiertarko wkrętarka, którą warto wybrać