poniedziałek, 15 lipca

Jeżeli jesteś smakoszem kawy z dzbanka, ale lubisz, aby napar miał odpowiednią moc, aromat i temperaturę koniecznie przeczytaj o tym ekspresie przelewowym.

Ekspres przelewowy to urządzenie, z pomocą którego przygotujemy większą ilość naparu za jednym razem. Dzięki temu smakosze kawy mogą wielokrotnie sięgać po dzbanek, aby uzupełnić swój kubek o kolejną porcję.

Jeżeli interesuje Cię temat ekspresów przelewowych zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem.

Sklep internetowy Tefal posiada w swojej ofercie Ekspres przelewowy z młynkiem Krups Grind and Brew KM8328. Obecnie jest możliwość kupienia go w promocyjnej cenie, tańszej od regularnej o 50 zł. Dodatkowo, dla wszystkich robiących zakupy powyżej 300 zł sklep Tefal przygotował opcję darmowej wysyłki towaru. Promocja ta trwa od 1 marca do 11kwietnia 2023 r.

Ekspres przelewowy z młynkiem Krups Grind and Brew KM8328

Ekspres przelewowy Krups Grind and Brew posiada wbudowany młynek żarnowo – stożkowy wyposażony w trójstopniową możliwość regulacji zmielenia ziaren. Parząc kawę istnieje możliwość dostosowania smaku naparu do własnych preferencji poprzez dostosowanie ilości kawy, temperatury oraz ilości użytej wody. Dzięki funkcji timera mamy możliwość zaprogramowania ekspresu, tak by kawa była gotowa na konkretną godzinę. Urządzenie wyposażone jest w płytkę grzejną, dzięki czemu napój będzie miał odpowiednią temperaturę nawet po dłuższym czasie od przygotowania.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Personalizacja ustawień, funkcja podgrzewania, podtrzymywanie temperatury, automatyczne usuwanie kamienia, programowanie czasu start, timer
  • Pojemność dzbanka: 1,25 l
  • Wymiary: 22 x 27 x 43 cm
  • Gwarancja: 2 lata

Cena: 749,00 zł Cena: 699,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.