Poszukujesz urządzenia, które zaspokoi potrzeby całej Twojej rodziny? Ekspres Krups może być taką opcją.

Ekspres ciśnieniowy daje możliwość parzenia espresso z aromatyczną cremą, a dzięki możliwości personalizacji ustawień kawa będzie smakować idealnie. Możesz także cieszyć się innymi specjałami kawowymi, a nawet zaparzysz herbatę.

Jeżeli interesuje Cię świat ekspresów automatycznych zapraszamy do lektury tekstu.

Sklep internetowy Tefal zorganizował promocję, która trwa od dnia 1 marca do dnia 11 kwietnia 2023 r. Przy zakupie na kwotę powyżej 1000 zł umożliwia płatność ratalną 0%. Dodatkowo można skorzystać z darmowej wysyłki.

Ekspres automatyczny Krups Evidence One EA 895E

Na elektronicznym wyświetlaczu istnieje możliwość wyboru indywidualnych ustawień, między innymi mocy i temperatury naparu oraz ilości użytej wody. Można także wybrać jedną z 17 kaw przygotowanych w menu. Urządzenie wyposażone jest w stalowy młynek do kawy oraz system spieniania mleka. Jednocześnie można przygotować jedną lub dwie filiżanki aromatycznego espresso albo napoju mlecznego. Ekspres Krups Evidence One daje także szansę na zaparzenie ulubionej herbaty.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: oszczędzania energii, Spienianie mleka, Programowanie czasu włączenia/wyłączenia, Regulacja wysokości dozownika, System wykrywania pustego zbiornika, Wyjmowany zbiornik na wodę, Automatyczne wyłączanie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Automatyczny program czyszczenia, Program płukania i czyszczenia dyszy, Wskaźnik konieczności odkamieniania
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2,3l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 260 g
  • Wymiary: 24 x 36,3 x 36,2 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2699,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.