Automatyczny ekspres marki DeLonghi umożliwia parzenie espresso i to od razu w dwóch filiżankach. Zastanawiasz się właśnie nad urządzeniem z Lidla? Wyszukałam podobny model, ale w niższej cenie.

Wielu z nas potrzebuje rano łyka aromatycznej i mocnej kawy jak świeżego powietrza. Przyczyną tej potrzeby może być dobudzenie się lub dodanie sobie energii. Automatyczny ekspres marki DeLonghi wyposażony jest w możliwość regulowania intensywności smaku i temperatury. Model ten wyposażony jest w spieniacz, dzięki czemu można tworzyć mleczne kompozycje. Warto wiedzieć, że podwójny dozownik umożliwia parzenie jednej lub dwóch filiżanek małej czarnej.

Zastanawiasz się, czy kupić ekspres do kawy z Lidla marki Bosch, Melitta lub DeLonghi? Sprawdź, co piszemy na ten temat.

Ekspres do kawy Ecam12.123.B DeLonghi

ekspres do kawy ECAM12.123.B DeLonghi

Ekspres Ecam12.123.B marki DeLonghi wyposażony jest w młynek z możliwością regulowania stopnia zmielenia ziaren, 13 poziomów. Warto wiedzieć, że można użyć także ziaren wcześniej już zmielonych, które wsypuje się do osobnego podajnika. Urządzenie pobiera wodę ze zbiornika o pojemności 1,8 l, co jest wygodne, kiedy mamy dużą rodzinę lub przyjmujemy gości. Smak naparu można regulować dostosowując do własnych preferencji ilość kawy i wody. Ponadto można regulować temperaturę otrzymanego napoju.

Wygodne jest to, że ekspres Ecam ma regulowaną wylewkę, którą można unieść lub opuścić w zakresie 8,6 cm do 14,2 cm, dzięki czemu możemy napić się kawy zarówno z małej filiżanki jak i wysokiej szklanki. Podwójny dozownik umożliwia podstawienie pod wylewką jednej lub dwóch filiżanek. Można więc przygotować Espresso lub Cappuccino. Ręczny system Cappuccino umożliwia podgrzanie mleka do odpowiedniej temperatury lub stworzenie puszystej pianki. Daje to możliwość degustowania i tworzenia specjałów kawowych. Funkcja automatycznego płukania i odkamieniania dba o stałą czystość urządzenia.

Cena: 1 499 zł Przejdź do sklepu

Ekspres ciśnieniowy Magnifica S ECAM22.115.B DeLonghi

Ekspres ciśnieniowy Magnifica S ECAM22.115.B DeLonghi

Ekspres ciśnieniowy Magnifica S ECAM22.115.B marki DeLonghi o mocy 1450 W wyposażony został w stalowy młynek żarnowy, w którym można ustawić stopień zmielenia ziaren wybierając jeden z 13 poziomów. Także i w tym ekspresie można użyć wcześniej zmielonej kawy. Zbiornik na ziarna ma pojemność 250 gram. Aby napar miał jak najlepszy dla nas smak, można regulować jego temperaturę (3 stopnie). Urządzenie może przygotować jedną z czterech zaprogramowanych opcji: Espresso, Doppio, Ristretto i Americano. Przyrządza wiec espresso z różną ilością wody.

Parowa dysza umożliwia przygotowanie gorącego lub spienionego mleka albo gorącej wody do parzenia ziół czy herbaty. Ważne jest to, że Magnifica S ECAM22.115.B posiada podwójną wylewkę, można więc zaparzyć za jednym razem jedno lub dwa aromatyczne napoje.

Urządzenie sygnalizuje konieczność odkamieniania, wymiany filtra lub wskazuje, że pojemnik na fusy jest wypełniony. Dodatkowo po każdym uruchomieniu (włączenie/wyłączenie) ekspres jest automatycznie płukany, dzięki czemu zawsze możemy liczyć na niezmienny smak małej czarnej. Ciekawe jest to, że można zaprogramować godzinę włączenia.

Cena: 1499,00 zł Cena: 1299,00 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz najlepszego ekspresu do kawy w budżecie nieprzekraczającym 1500 zł? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym zestawieniu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!