Nasi najmłodsi lubią po nas papugować. Zabawy w dom to uniwersalna rozrywka dla chłopców i dziewczynek. A jeśli zabawa w dom to i poranna kawa. Bardzo mnie zaskoczyło ile fajnych, zabawkowych ekspresów dla dzieci możemy kupić dzisiaj.

Drewniany ekspres dla dzieci od Zerodis

Drewniany ekspres dla dzieci od Zerodis

Cena: 62,88 złotych Zobacz zabawkę

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie filiżanki, dwie łyżeczki, pudełeczko z pokrywką i kapsel imitujący kapsułkę do kawy. Ruchomym elementem jest klamka, pod którą możemy włożyć kapsułkę, okaz pokrętło na boku ekspresu.

Drewniany ekspres dla dzieci od New Classic Toys

Drewniany ekspres dla dzieci od New Classic Toys

Cena: 149,99 złotych Zobacz zabawkę

Wymiary: 19 x 13,5 cm

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie filiżanki ze spodeczkami, jedną kolbę z dwoma drewnianymi kapsułkami oraz kartonik mleka. Kolbę z kapsułką, niczym w prawdziwym ekspresie ciśnieniowym, można przymocować do głowicy ekspresu. Boczne pokrętło imituje regulator mocy kawy.

Drewniany ekspres dla dzieci od Early Birds Manhattan

Ekspresy dla dzieci - super zabawki i niby-kawa

Cena: 158,00 złotych Zobacz zabawkę

Wymiary: 20,3 x 12,7 x 21,3 cm

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy w kształcie ptaka, dwie filiżanki, jedną kolbę imitującą dziób i aż 7 drewnianych kloców imitujących różne kawy i napoje. Na górze ekspresu mamy rynienkę na kapsułki, przypominające kolorowe piórka. Z tyłu ptaka ulokowano półki na filiżanki. Z ruchomych elementów mamy spieniacz oraz oko ze wskazówką do ustawienia mocy niby-napoju.

Drewniany ekspres dla dzieci od Small Foot

Drewniany ekspres dla dzieci od Small Foot

Cena: 162,86 złotych Zobacz zabawkę

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie szklanki, dwa wieczka do szklanek, dwie drewniane imitacje bitej śmietany, dwie kapsułki do kawy oraz mleczarkę i zamykany pojemniczek z łyżką. Bawiąc się, dzieci mogą wrzucić kapsułkę do kawy w otwór z góry ekspresu, wcisnąć piankę na spieniacz, który później spada do mleczarki, aby na końcu wylądować w kubku.

Drewniany ekspres dla dzieci od TONZE

Ekspresy dla dzieci - super zabawki i niby-kawa

Cena: 235,18 złotych Zobacz zabawkę

Wymiary: 12,3 x 14,3 x 18,5 cm

Zestaw zawiera drewniany ekspres do kawy, dwie filiżanki ze spodeczkami, kolbę z drewnianą kapsułką oraz kartonik mleka. Kolbe można umieścić razem z kapsułką w ekpresie, aby przygotować wyimaginowaną kawę. Dodatkowo z boku jest korbka do kręcenia.