poniedziałek, 20 maja

Lubisz intensywne, mocne espresso? Lecz Twoi bliscy wolą napoje mleczne? Mamy urządzenie, które trafi w gust każdego z domowników.

Automatyczny ekspres to urządzenie, które umożliwi zaparzenie espresso, a dodając nieco więcej wody espresso lungo lub americano. Odpowiednie ciśnienie umożliwia na uzyskanie na powierzchni naparu aromatycznej cremy. To także urządzenie odpowiednie dla smakoszy specjałów kawowych, którzy doceniają gęstą piankę mleczną.

Aktualnie w sklepie Media Expert trwa promocja. Można kupić Ekspres Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW w atrakcyjnej cenie, taniej aż o 500 zł od ceny podstawowej.

Jak poszukujesz ekspresu, a twój budżet sięga 1500 zł, zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Ekspres Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW

Ciśnieniowy ekspres marki Siemens posiada wbudowany młynek ceramiczny ceramDrive z możliwością regulowania stopnia zmielenia ziaren, ale można używać także kawy uprzednio już zmielonej. Na dotykowym ekranie można wybrać ustawienia, które pozwolą na spersonalizowanie kawy o idealnym smaku i aromacie. System sensoFlow dba o utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas parzenia naparu. Jednorazowo można przygotować dwa espresso. Urządzenie wyposażone jest w system autoMilk Clean, dzięki czemu picie napoju mlecznego zawsze sprawia przyjemność.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody, Filtr, Dotykowy ekran, Parzenie 2 kaw jednocześnie, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja temperatury kawy, One Touch Cappuccino, Automatyczne czyszczenie przy uruchamianiu, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Wyrzut pary, Blokada kapania
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
  • Wymiary: 46,5 x 28 x 38,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 2999,00 zł Cena: 2499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.