Przedstawiciele sieci sklepów Lidl wprowadzili promocję na urządzenie, które pomoże w wysprzątaniu ogrodu po zimie. Warto się zdecydować, bo sprzęt jest porządnej marki z pięcioletnią gwarancją!

Pierwszy dzień wiosny już za nami, w związku z czym można już chyba oficjalnie powiedzieć, że sezon na pielęgnację ogrodów właśnie się rozpoczął. W związku z tym wcale nie dziwi fakt, że w popularnych dyskontach zaczęły pojawiać się ciekawe oferty promocyjne na urządzenia służące do sprzątania i porządkowania własnych podwórek. Chociażby w przyszłą sobotę 1 kwietnia w sklepach stacjonarnych Lidl pojawią się nowe elektronarzędzia, takie jak: podrzesywarka, piła łańcuchowa, kosa i kosiarka. Więcej o tej akcji promocyjnej przeczytasz tutaj. Tymczasem moją uwagę przykuła promocja, którą znalazłam w sklepie internetowym Lidl. W jej ramach akumulatorową dmuchawę do liści marki Parkside Performace można kupić pięćdziesiąt złotych taniej!

Dmuchawa do liści Parkside Performance PPTLBA 40-Li A1

Marka Parkside Performance wyróżnia się wśród innych nie tylko dobrym stosunkiem ceny do jakości urządzeń, ale także pięcioletnią gwarancją producenta. Oznacza to, że o ewentualne nieplanowane awarie akumulatorowej dmuchawy do liści Parkside Performance PPTLBA 40-Li A1 możemy być spokojni przez lata. Egzekwowanie gwarancji jest bardzo proste, gdyż wystarczy się jedynie skontaktować ze sklepem Lidl.

Według producenta model Parkside Performance PPTLBA 40-Li A1 posiada silnik bezszczotkowy, który charakteryzuje się cichą oraz wydajną pracą. Ponadto urządzenie wyróżnia silny przepływ powietrza na poziomie maksymalnie 800 m³/h. Co ciekawe, producent zdecydował się na prowadzenie pięciostopniowej regulacji obrotów z przyciskiem turbo włączającym maksymalną wydajność. Dziś cena dmuchawy została przeceniona z 449 zł na 399 zł, dzięki czemu możemy zaoszczędzić 50 zł.

Parametry techniczne

 • przepływ powietrza: maks. 800 m³/h
 • prędkość strumienia powietrza: maks. 250 km/h
 • prędkość obrotowa biegu jałowego: 0-23000 min-¹
 • czas pracy (przy 2 x 4 Ah / 2 x 2 Ah): ok. 16 min / ok. 8 min
 • w zestawie:
  • jeden pas do noszenia
  • jedna dysza szczelinowa

Cena: 449 zł 399 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 24.03.2023 r.

Promocja dobiegła końca. Co ciekawe, tym razem przedstawiciele sieci sklepów Lidl zdecydowali się na usunięcie regularnej ceny 449 zł na rzecz jednej, która wcześniej była promocyjną. Krótko mówiąc, w sklepie internetowym Lidl nadal mamy możliwość zakupu dmuchawy do liści Parkside Performance w cenie niższej niż wcześniej. Czy to oznacza, że przedstawiciele sieci sklepów Lidl się pomylili? Trudno powiedzieć, jednak warto korzystać, póki cena jeszcze nie uległa zmianie.

Aktualizacja 27.03.2023 r.

W sklepie internetowym Lidl znajdziemy także inne dmuchawy do liści. Jednym z tańszych modeli jest elektryczny odkurzacz do liści z funkcją rozdrabniania i dmuchawą Parkside PLS 3000 A1. To, co wyróżnia go od Parkside Performance PPTLBA 40-Li A1, to to, że jest to urządzenie elektryczne. Oznacza to, że do jego działania potrzebny jest stały dostęp do sieci elektrycznej, przez co nie nadaje się ono do miejsc, gdzie ten dostęp jest utrudniony. Poza tym odkurzacz do liści Parkside PLS 3000 A1 posiada w zestawie worek na liście o pojemności 55 l. Warto także zwrócić uwagę na funkcję rozdrabniania, której nie ma poprzedni model.

Elektryczny odkurzacz do liści z rozdrabniaczem i dmuchawą Parkside PLS 3000 A1

Parametry techniczne

 • prędkość obrotowa: 10000-15000 min-¹
 • maks. prędkość powietrza: 320 km/h
 • maks. wydajność zasysania: 14 m³/min
 • współczynnik rozdrabniania: maks. 16:1
 • pojemność worka: ok. 55 l

Cena: 299 zł przejdź do sklepu