Wojna między Biedronką, a Lidlem trwa w najlepsze. Jako konsumenci możemy się śmiać, ale i korzystać. Produkty spożywcze w promocyjnych cenach to jednak nie wszystko. Uwagę warto zwrócić również na artykuły przemysłowe. Biedronka wyprzedaje sprzęty, które przydadzą się zarówno kierowcom, sportowcom, fanom gadżetów i nie tylko.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy sieć z owadem w logo to nadal dyskont. Stale poszerzająca się oferta, produkty wychodzące poza podstawowy asortyment, artykuły przemysłowe. Wszystko to, skłania nas do częstszych odwiedzin – zarówno sklepów, jak i strony internetowej Biedronka Home. Tym razem, wielka promocja dotyczy jednak stacjonarnych półek.

Biedronka wyprzedaje sprzęt dla kierowców, sportowców i nie tylko…

Już od jutra będziemy mieli okazję sporo zaoszczędzić. Jak wynika z najnowszych informacji, przy zakupie dwóch produktów objętych akcją, rabat na każdy z nich wyniesie -70%. Tak, mnie również początkowo nie chciało się w to wierzyć. Zakładałam nawet, że asortyment dotyczy tanich jak barszcz akcesoriów, które w promocji kupimy za kilka złotych taniej. Okazuje się, że nie warto być aż takim pesymistą. Biedronka wyprzedaje sprzęty, jednak istnieją pewne warunki, które należy spełnić:

  • Należy zakupić co najmniej 2 produkty objęte akcją,
  • Promocja obowiązuje po okazaniu karty Moja Biedronka lub konta w aplikacji,
  • Obowiązuje limit dzienny (maksymalnie 6 produktów).

Zakupów z dużym rabatem można dokonać od 11 do 13 kwietnia. Wśród sprzętów znajdziemy produkty do warsztatu, ogrodu, RTV, audio, a nawet GSM. Skorzystają również sportowcy, futrzani przyjaciele, a także najmłodsi. Obniżki nie obejmują m.in. klocków LEGO, produktów KAYET i przedłużaczy. Szczegóły są rzekomo dostępne w odgórnych regulaminach na stronie, jednak na ten moment nie pojawił się szczegółowy wykaz asortymentu.

Biedronka wyprzedaje sprzęty, ale to nie jedyna okazja na upolowanie niskich cen. Jeśli nie masz czasu na wybranie się do sklepu stacjonarnego, na stronie Biedronka Home trwają aktualnie sezonowe promocje. Niemniej, nie są one aż tak spektakularne i atrakcyjne. Rabatów upatrywać można również u konkurencji, albowiem obecnie możemy skorzystać z nich m.in. w Lidlu. Jeśli chodzi Ci po głowie zakup ekspresu lub akcesoriów do parzenia kawy, to najlepsze miejsce.

Może zainteresować Cię również: Promocja na Monsieur Cuisine. Lidl żongluje rabatami, na który Lidlomix padnie tym razem?

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.