W sklepie Lidl do kupienia ergometr wioślarski, z którym zbudujemy formę na wakacyjny czas

Sezon zimowy trwa. Ale mamy coś wyjątkowego, dla tych osób, którym lato w duszy gra. Ergometr wioślarski pomoże w ukształtowaniu naszego ciała na wakacje!

lidl sport fitness siłownia sprzęt yoga pilates

Ta oferta skierowana jest dla tych osób, które uwielbiają wioślarstwo. Wiadomo, o ciało trzeba dbać regularnie – ćwiczyć, dbać o kondycję, wzmacniać mięśnie. A jeśli nie lubisz korzystać ze sprzętów ogólnodostępnych na siłowni i czekać, aż się zwolni miejsce na Twoim ulubionym urządzeniu to mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Ergometr wioślarski, zwany także wioślarzem, to urządzenie, które umożliwia wykonywanie ruchów imitujących wiosłowanie. Podczas treningu ergometr angażuje niemal wszystkie mięśnie naszego ciała do wysiłku. Dzięki tej maszynie, fascynaci wioślarstwa mogą podtrzymywać swoje ciało w doskonałej kondycji, oczekując na kolejny sezon. Ćwiczenia na ergometrze wioślarskim przeznaczone są dla amatorów sportów wodnych jak i dla osób zaawansowanych, dla osób w różnym wieku i posiadających różną kondycję. Co więcej, jeśli nigdy nie trenowałeś, a poszukujesz punktu zaczepienia, to wioślarz jest świetnym początkiem na przygodę ze sportem.

Spodziewane efekty

Wybierając ćwiczenia na ergometrze wioślarskim, dobrze byłoby zacząć od treningu na siłowni lub od trenera personalnego. Poprowadzi nas wówczas profesjonalista i po prostu nauczy prawidłowej techniki. Dzięki trenerom dowiemy się nie tylko jak ćwiczyć i jak wyeliminować najczęściej powtarzane przez początkujących adeptów błędy. Zgłębimy wiedzę w jaki sposób dostosować wysiłek na ergometrze do swoich możliwości oraz jak często można wiosłować na urządzeniu, by wyszło nam to na zdrowie.

Kiedy technikę mamy już opanowaną, możemy spodziewać się znacznej poprawy sprawności naszego ciała. Szybko wzmocnimy te partie mięśniowe, które biorą bezpośredni udział w treningu, czyli mięśnie nóg, pośladków, brzucha, grzbietu, ramion i klatki piersiowej. Zwiększy się wytrzymałość i ogólna wydolność naszego organizmu. Trening podkręci metabolizm, więc nasze ciało zyska nową rzeźbę.

Ergometr wioślarski marki Crivit

W wybranych sklepach stacjonarnych Lidl od poniedziałku 30 stycznia 2023 r. będzie można kupić ergometr wioślarski marki Crivit.

Urządzenie posiada monitor, na którym wyświetlane są parametry przebytego dystansu, z jaką prędkością pracujemy oraz ilość spalonych kalorii. Ergometr wioślarski marki Crivit ma wbudowany pojemnik na wodę (maksymalna pojemność 16 l). Opór wody zapewnia naturalne uczucie wiosłowania. Dzięki temu, że możemy regulować ilość wody w pojemniku, dostosowujemy intensywność treningu do swoich możliwości i do aktualnej kondycji naszego ciała (poziom oporu regulowany objętością wody). Wygodne, wyściełane siedzisko zapewni komfort w czasie ćwiczeń.

Lidl Ergometr wioślarski marki Crivit

Specyfikacja techniczna

 • rozłożony ok. 211 x 53 x 78 cm
 • dł. szyn: ok. 129 cm
 • maks. pojemność zbiornika na wodę: 16 l
 • bezprzewodowe połączenie przez Bluetooth z aplikacjami treningowymi (np. Kinomap)
 • maks. obciążenie: 130 kg

Cena: 2299,00 zł Przejdź do sklepu

Wioślarz składany marki Crivit

Na stronie internetowej online Lidl można kupić niemal takie samo urządzenie jak opisany powyżej ergometr wioślarski, o prawie takiej samej specyfikacji, tylko taniej. Różnica w specyfikacji polega na tym, że jedno urządzenie jest o 5 cm szersze. Ze zdjęć wynika także, że nieznacznie różnią się kolorami.

Lidl Wioślarz składany marki Crivit

Specyfikacja techniczna

 • nośność: do 130 kg
 • rozłożony: ok. 211 x 58 x 78 cm
 • złożony: ok. 90 x 58 x 163,5 cm
 • materiał: tworzywo sztuczne, stal, poliester
 • waga: ok. 42 kg
 • gwarancja: 3 lata

Cena: 1849,00 zł Przejdź do sklepu

Promocyjne ceny na odzież i akcesoria sportowe w sklepach Lidl

Od poniedziałku 30 stycznia do środy 1 lutego 2023 r. w sklepach stacjonarnych obowiązuje promocja na odzież i akcesoria sportowe, gdzie drugi produkt, w tańszej cenie, możemy nabyć za 50% jego wartości. Akcja promocyjna dotyczy: legginsów, spodni, koszulek, bluz i akcesoriów sportowych. Rabat otrzymujemy na drugi tańszy wybrany przez nas produkt lub drugi w tej samej cenie (lub ich wielokrotności).

W promocyjnej cenie znalazło się wiele artykułów odzieżowych. Modnie i wygodnie poczują się zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wśród akcesoriów sportowych można znaleźć wiele interesujących propozycji. Jeśli jesteś typem sportowca i lubisz ćwiczyć w domowym zaciszu, na pewno zainteresuje Cię wiele przyborów, które urozmaicą ćwiczenia. Wzbogacą one Twoją domową siłownię i wprowadzą różnorodność. Produkty, które mogą Cię zainteresować to: różnego typu maty podłogowe do ćwiczeń, piłki gimnastyczne, hantle oraz wiele innych przyborów.

Lidl Promocja