Termowentylator ścienny z Aldi – powiew ciepła w chłodne dni

Nadchodzą jesienne dni. Bywa tak, że nie ma potrzeby, aby od razu uruchamiać główne źródło ogrzewania. Szukając ciepła termowentylator ścienny może rozwiązać ten problem.

Oferta sklepu Aldi zmienia się i wraz z odmiennymi porami roku można kupić adekwatne sprzęty czy urządzenia. Sobota, 4 listopada, to dzień, kiedy w sklepach stacjonarnych Aldi można będzie kupić w super cenie, za 159,99 zł, termowentylator ścienny marki Ambiano. Urządzenie takie umożliwia utrzymanie przyjemnej temperatury w pokoju w jesienne czy wiosenne dni, kiedy w ciągu dnia grzejące słońce daje odpowiedni komfort cieplny wewnątrz mieszkania, natomiast rano lub wieczorem potrzebujemy się nieco dogrzać.

Zapoznaj się również z tekstem recenzji: Ta nagrzewnica, to mój najlepszy zakup z Lidla w 2023. Nic jej nie przebije!

Termowentylator ścienny 2000 W Ambiano

Termowentylator ścienny Ambiano o mocy 2000 W przeznaczony jest do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych lub do dogrzewania większych powierzchni. Urządzenie daje możliwość regulowania trybu pracy, wybierając preferowane wentylowanie, ogrzewanie lub turboogrzewanie. Dzięki temu, że jednostka ta wisi na ścianie można lepiej kierować strumieniem nawiewanego ciepła. Jak podano, termowentylator ten ma możliwość regulacji temperatury w zakresie od 10°C do 25°C.

Termowentylatorem Ambiano można sterować za pomocą pilota. Daje on możliwość włączania / wyłączania urządzenia. Ponadto można ustawić na przykład 12-godzinny programator, można wybrać funkcję timera, zwiększać / zmniejszać siłę nawiewu lub regulować temperaturę. Warto wiedzieć, że po osiągnięciu zadanej temperatury termowentylator Ambiano automatycznie wyłączy się. Wybrane ustawienia można obserwować na elektronicznym wyświetlaczu. Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 55 dB. Dodatkowo objęte jest trzyletnim okresem gwarancyjnym.

Cena: 159,99 zł

Szukasz innego źródła ogrzewania? Sprawdź, gdzie kupić w najlepszej cenie grzejnik pokojowy.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!