poniedziałek, 20 maja

Nadchodzą jesienne dni. Bywa tak, że nie ma potrzeby, aby od razu uruchamiać główne źródło ogrzewania. Szukając ciepła termowentylator ścienny może rozwiązać ten problem.

Oferta sklepu Aldi zmienia się i wraz z odmiennymi porami roku można kupić adekwatne sprzęty czy urządzenia. Sobota, 4 listopada, to dzień, kiedy w sklepach stacjonarnych Aldi można będzie kupić w super cenie, za 159,99 zł, termowentylator ścienny marki Ambiano. Urządzenie takie umożliwia utrzymanie przyjemnej temperatury w pokoju w jesienne czy wiosenne dni, kiedy w ciągu dnia grzejące słońce daje odpowiedni komfort cieplny wewnątrz mieszkania, natomiast rano lub wieczorem potrzebujemy się nieco dogrzać.

Zapoznaj się również z tekstem recenzji: Ta nagrzewnica, to mój najlepszy zakup z Lidla w 2023. Nic jej nie przebije!

Termowentylator ścienny 2000 W Ambiano

Termowentylator ścienny Ambiano o mocy 2000 W przeznaczony jest do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych lub do dogrzewania większych powierzchni. Urządzenie daje możliwość regulowania trybu pracy, wybierając preferowane wentylowanie, ogrzewanie lub turboogrzewanie. Dzięki temu, że jednostka ta wisi na ścianie można lepiej kierować strumieniem nawiewanego ciepła. Jak podano, termowentylator ten ma możliwość regulacji temperatury w zakresie od 10°C do 25°C.

Termowentylatorem Ambiano można sterować za pomocą pilota. Daje on możliwość włączania / wyłączania urządzenia. Ponadto można ustawić na przykład 12-godzinny programator, można wybrać funkcję timera, zwiększać / zmniejszać siłę nawiewu lub regulować temperaturę. Warto wiedzieć, że po osiągnięciu zadanej temperatury termowentylator Ambiano automatycznie wyłączy się. Wybrane ustawienia można obserwować na elektronicznym wyświetlaczu. Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 55 dB. Dodatkowo objęte jest trzyletnim okresem gwarancyjnym.

Cena: 159,99 zł

Szukasz innego źródła ogrzewania? Sprawdź, gdzie kupić w najlepszej cenie grzejnik pokojowy.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.