Sieć sklepów Lidl przygotowała potężną ofertę na sylwestrowe świętowanie. Oprócz imprezowych dekoracji i gadżetów, ofertę uzupełniają dwa niezwykle ciekawe urządzenia AGD, które mogą stanowić centralny punkt każdej udanej domówki.

Tania i wydajna kostkarka do lodu za 430 zł

Pierwszym z urządzeń proponowanych przez sklep jest kostkarka do lodu o mocy 105 W. W ramach wyprzedaży, sklep obniżył jej cenę o 50 zł. Biorąc pod uwagę, że konkurencyjne urządzenia tego typu kosztują 600 zł, produkt wyceniony na 430 zł może być strzałem w dziesiątkę.

Sylwestrowy sprzęt, który zaskoczy Twoich gości właśnie trafia do Lidla!

Urządzenie serwuje pierwsze kostki lodu po upływie 7 minut od włączenia, a jego wydajność to 12 kg lodu w 24 h. Sterowanie maszyną odbywa się za pośrednictwem panelu dotykowego. Sprzęt oferowany jest z darmową dostawą. Oferta jest dostępna tylko online, a promocyjna cena będzie dostępna pod tym linkiem od 27 grudnia.

Grill elektryczny reclette 1400 W za 219 zł

Grillowanie z wykorzystaniem płynnego sera brzmi jak pomysł na domową imprezę? Reclette to właśnie rodzaj rodzaj potrawy z sera krowiego, która jest przyrządzana w specjalnie opracowanym do tego grillu elektrycznym. Założenie brzmi dość ekstrawagancko, ale żeby cieszyć się serową ucztą wystarczy 219 zł. Urządzenie dostępne w Lidlu posiada 8 foremek do rozpuszczania sera, który każdy z uczestników, może przyprawić po swojemu. Górne piętro urządzenia obejmuje natomiast metalową płytę grillującą oraz gorący kamień, do przygotowywania mięs i warzyw.

Grill reclette z lidl

Sprzęt trafił wyłącznie do oferty online. Już teraz można go kupić za 219 zł. Oferta jest dostępna pod tym linkiem.

Aktualizacja 27.12.2022: Z jakiegoś powodu, kostkarka nadal nie jest dostępna w cenie z gazetki. Poprosiliśmy sklep Lidl o komentarz. Wrócimy z informacjami jak tylko uzyskamy odpowiedź.
Aktualizacja 27.12.2022 (2): W odpowiedzi na nasze zapytanie sklep zaktualizował ofertę online – kostkarka jest już dostępna w promocyjnej cenie.

A jeśli potrzebne Ci wsparcie przy noworocznych porządkach, koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Odkurzacz znanej marki trafia do Lidla – ta promocja potrwa tylko do końca roku!