Sieć sklepów Lidl przygotowała potężną ofertę na sylwestrowe świętowanie. Oprócz imprezowych dekoracji i gadżetów, ofertę uzupełniają dwa niezwykle ciekawe urządzenia AGD, które mogą stanowić centralny punkt każdej udanej domówki.

Tania i wydajna kostkarka do lodu za 430 zł

Pierwszym z urządzeń proponowanych przez sklep jest kostkarka do lodu o mocy 105 W. W ramach wyprzedaży, sklep obniżył jej cenę o 50 zł. Biorąc pod uwagę, że konkurencyjne urządzenia tego typu kosztują 600 zł, produkt wyceniony na 430 zł może być strzałem w dziesiątkę.

Urządzenie serwuje pierwsze kostki lodu po upływie 7 minut od włączenia, a jego wydajność to 12 kg lodu w 24 h. Sterowanie maszyną odbywa się za pośrednictwem panelu dotykowego. Sprzęt oferowany jest z darmową dostawą. Oferta jest dostępna tylko online, a promocyjna cena będzie dostępna pod tym linkiem od 27 grudnia.

Grill elektryczny reclette 1400 W za 219 zł

Grillowanie z wykorzystaniem płynnego sera brzmi jak pomysł na domową imprezę? Reclette to właśnie rodzaj rodzaj potrawy z sera krowiego, która jest przyrządzana w specjalnie opracowanym do tego grillu elektrycznym. Założenie brzmi dość ekstrawagancko, ale żeby cieszyć się serową ucztą wystarczy 219 zł. Urządzenie dostępne w Lidlu posiada 8 foremek do rozpuszczania sera, który każdy z uczestników, może przyprawić po swojemu. Górne piętro urządzenia obejmuje natomiast metalową płytę grillującą oraz gorący kamień, do przygotowywania mięs i warzyw.

Sprzęt trafił wyłącznie do oferty online. Już teraz można go kupić za 219 zł. Oferta jest dostępna pod tym linkiem.

Aktualizacja 27.12.2022: Z jakiegoś powodu, kostkarka nadal nie jest dostępna w cenie z gazetki. Poprosiliśmy sklep Lidl o komentarz. Wrócimy z informacjami jak tylko uzyskamy odpowiedź.
Aktualizacja 27.12.2022 (2): W odpowiedzi na nasze zapytanie sklep zaktualizował ofertę online – kostkarka jest już dostępna w promocyjnej cenie.

A jeśli potrzebne Ci wsparcie przy noworocznych porządkach, koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Odkurzacz znanej marki trafia do Lidla – ta promocja potrwa tylko do końca roku!

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.