Sprawdzam, czy sprzęty kuchenne marki Bosch, jakie można teraz kupić w sklepie Lidl, są faktycznie w dobrej promocyjnej cenie.

Promocja to czas, kiedy można w niezłej cenie kupić pożądane przez nas sprzęty czy urządzenia do kuchni. Tylko jak nie dać się zrobić w balona? Czasem zdarza się, że promocja nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Sprzęty kuchenne marki Bosch można aktualnie nabyć w internetowym sklepie Lidl, gdzie oferowane są w promocji. Postanowiłam sprawdzić, czy to dobra cena.

Sprzęty kuchenne marki Bosch

Mikser ręczny MFQ2420B marki Bosch można kupić w sklepie Lidl za 139,99 zł. Kwota ta jest obniżona względem ceny regularnej prawie o 120 zł. Można by pomyśleć, że to niezła okazja. Tymczasem okazuje się, że ten sam model miksera można kupić bez promocji za dokładnie taką samą kwotę w Media Markt.

Robot kuchenny MUM5 Mystic Bosch został przeceniony do kwoty 1 815,16 zł. Oznacza to, że można go teraz kupić o ponad 123 zł taniej. Nie znalazłam identycznego modelu w innych sklepach, ale trafiłam za to na inne urządzenie. Robot z misą MUM5XW20 Bosch ma wbudowaną elektroniczną wagę oraz zegar, czego nie ma w modelu dostępnym w Lidl. Waga umożliwia odważanie produktów bezpośrednio w misie. Ponadto do akcesoriów dołączony jest mikser kielichowy, który daje nam szansę na przygotowanie świeżych koktajli. Robot ten wraz z akcesoriami można nabyć w Media Markt za cenę 1 449 zł.

Poszukujesz automatycznego ekspresu do kawy marki DeLonghi, Bosch lub Philips? Sprawdź, co kupisz w sklepie Lidl.

Mikser ręczny MFQ2420B Bosch

Mikser ręczny MFQ2420B Bosch

Mikser ręczny MFQ2420B marki Bosch o mocy 400 W umożliwia na przykład wyrobienie masy na ciasto czy ubicie śmietany. Umożliwiają to akcesoria wykonane ze stali nierdzewnej: dwie turbotrzepaczki oraz dwa haki do ugniatania, które znajdują się w zestawie. Akcesoria te łatwo się wyjmuje. Wystarczy użyć przycisku zwalniającego. Istnieje możliwość regulowania prędkości obrotów na czterostopniowej skali. Ponadto przycisk turbo wyzwala jeszcze szybszą prędkość, dzięki czemu można korzystać z wielu przepisów.

Cena: 259,00 zł Cena: 139,99 zł Przejdź do sklepu

Robot kuchenny MUM5 Mystic Bosch

Robot kuchenny MUM5 Mystic Bosch

Robot kuchenny MUM5 Mystic o mocy 1000 W wyposażony jest w dużą obrotową misę o pojemności 3,9 l. Dzięki temu wygodnie można przygotować na przykład porcję kremu na ciasto. Robot ma siedmiostopniową regulację prędkości oraz tryb pulsacyjny. Zmieniając nakładkę można używać tarczy do tarcia warzyw czy owoców. W zestawie znajdują się: tarcza do tarcia zgrubnego/drobnego, tarcza obracana supercut, tarcza do tarcia drobnego, tarcza obracana krojenie/tarcie, rozdrabniacz przelotowy, książka z przepisami, torba na akcesoria, trzepaczka premium i ubijaczka oraz hak do ciasta.

Cena: 1 939,00 zł Cena: 1 815,16 zł Przejdź do sklepu

Chcesz wiedzieć, jaki wybrać ekspres do kawy: marki DeLonghi czy Melitta? Dowiedz się, jakie są najnowsze opinie klientów.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!