Sprzątanie może być łatwe i przyjemne. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni sprzęt i żadne trudności nie staną na twojej drodze. Pomóc może w tym urządzenie, które niebawem będzie dostępne w promocyjnej cenie w sklepach sieci Lidl.

Sprzątanie może być przyjemne, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie do tego sprzęty. Niejeden pedantyczny człowiek bez wątpienia potwierdziłby tę tezę. Niemniej jednak porządek jest jednym z ważniejszych punktów do odhaczenia, aby czuć się komfortowo. Dlatego, jeśli możemy sobie coś ułatwić, nic nie powinno stać na przeszkodzie. Internetowy sklep Lidla oferuje cały wachlarz akcesoriów do wprowadzenia porządków w naszych czterech kątach.

Jednym z nich jest pionowy odkurzacz o mocy 130 W marki Silvercrest. Służy on do szybkiego i efektywnego odkurzania powierzchni płaskich. Brak uciążliwego kabla jest zasługą akumulatora, który powoduje, że można dbać o nasze podłogi bez ograniczenia odległości. Już niebawem będziemy mogli go kupić w ofercie sieci sklepów Lidl w korzystnej cenie, niższej o 20 zł. Cena promocyjna będzie obowiązywać wyłącznie w sklepach stacjonarnych od czwartku, 19 stycznia do soboty, 21 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Odkurzacz ręczny akumulatorowy z technologią cyklonową o mocy 130 W

Pionowy, akumulatorowy odkurzacz Shaz 22.2 D5 to produkt marki Silvercrest o mocy 130 W. Posiada akumulator litowo-jonowy, który jest baterią i według producenta pozwala na czas pracy wynoszący 25 minut w trybie MAX oraz 45 minut w trybie ECO. Czas ładowania urządzenia mieści się w przedziale od 4 do 5 godzin. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w pojemnik o pojemnośći 0,6 l, który należy opróżniać po każdej sesji sprzątania.

Specyfikacja techniczna:

  • akumulator litowo-jonowy: 22,2 V, 2500 mAh
  • moc: 130 W
  • czas ładowania: 4-5 h
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
  • czas pracy:
    • 25 min w trybie MAX
    • 45 min w trybie ECO

Cena: 299 zł 279 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 11.01.2023 r.

Odkurzanie nie jest waszą mocną stroną? To nic, z odkurzaczem ręcznym akumulatorowym z technologią cyklonową o mocy 130 W marki Silvercrest nie zauważycie, kiedy wasze mieszkanie będzie posprzątane. Jego największymi cechami są lekkość i poręczność. W stacjonarnych sklepach sieci Lidl będziemy mogli go nabyć w promocyjnej cenie już za tydzień – 19 stycznia.