Biedronka przeceniła hulajnogę znanej marki. To model z mocnym silnikiem, napędem na tylne koło i pojemną baterią

Nie jest tajemnicą, że w internetowym sklepie Biedronka Home raz po raz można natrafić na sprzęty i urządzenia znanych marek. Obok nich stoją też pojazdy takie, jak hulajnogi elektryczne. A gdy sklep decyduje się na obniżkę ceny, oferta robi się naprawdę interesująca.

O hulajnogach elektrycznych tej marki pisałam już niedawno w tym artykule. To bardzo ciekawa linia jednośladów, które stworzono z myślą o bardziej wymagających użytkownikach. E-hulajnogi marki Ruptor, bo o nich właśnie mowa, to sprzęt dla tych, którzy w kwestii elektromobilności nie idą na kompromisy.

Ruptor R1 w Biedronce

Hulajnoga elektryczna Ruptor R1 nie tylko prezentuje się pancernie, ale i – jak zapewnia producent – należy do wyjątkowo wytrzymałych jednośladów. Pojazd ten wyposażono w silnik o mocy 500 W. Dzięki temu hulajnoga poradzi sobie z udźwignięciem użytkownika o wadze do 120 kg. Bez problemu też pokona różnego rodzaju wzniesienia i przeszkody. Dodatkowym atutem, o który zadbano w przypadku tego modelu, jest napęd na tylne koło. Zasługą tego rozwiązaniu ma być fakt, iż hulajnoga gładko wchodzi w zakręty. Jednoślad ma pojemną baterię, która umożliwia przejechanie nawet 80 km na jednym naładowaniu. Ponowne jej naładowanie zajmie natomiast 9-10 godzin.

ruptor r1

Pojazd posiada amortyzatory, co wpływa oczywiście znacząco na komfort jazdy. Ich zadaniem jest absorpcja wszelkich nierówności terenu. Całości dopełniać mają 2 niezawodne hamulce tarczowe. Na dodatkowym, ale jakże ważnym wyposażeniu znajdziemy pełne oświetlenie oraz kierunkowskaz. Nie zapomniano też o aplikacji mobilnej, która umożliwia bieżący odczyt danych i informacji. Oczywiście nie oznacza to, że pojazd nie został wyposażony w wyświetlacz – jest on zamontowany na kierownicy i można na jego ekranie odczytać takie parametry, jak aktualna prędkość, tryb jazdy, przebyty dystans, aktywność świateł i migaczy, a także – alerty o usterkach i informacje o poziomie naładowania baterii.

Co istotne, hulajnogę łatwo złożyć do kompaktowych rozmiarów. To informacja ważna szczególnie dla tych, którzy zamierzają wozić ją w bagażniku samochodu lub przechowywać w mieszkaniu.

Hulajnogę możesz kupić w internetowym sklepie Biedronka Home za 2799 zł zamiast 3299 zł. Promocja potrwa tylko do 6 sierpnia! Czy to dobra cena? W porównaniu do innych dystrybutorów, oferta popularnego dyskontu prezentuje się bardzo korzystnie.

Zobacz też koniecznie, jaki ekspres do kawy Biedronka przeceniła aż o połowę!