Retro sprzęty AGD – na to długo czekałam

Mnogość kolorów – oto co czeka cię w najbliższych dniach w sklepach stacjonarnych Lidl. Jeżeli lubisz wnętrza, w których królują retro sprzęty AGD to nie może cię tam zabraknąć!

Retro sprzęty AGD oprócz tego, że są funkcjonalne to dodatkowo wyróżnia je elegancki look. Nie trzeba ich upychać w zakamarkach szafek, ponieważ wyeksponowane na kuchennym blacie będą nowoczesną ozdobą. Niedługo, bo już w przyszłym tygodniu trafia się okazja, by doposażyć kuchnię w brakujące urządzenia dbając równocześnie o to, by stanowiły harmonijne piękno z wnętrzem mieszkania.

Retro sprzęty AGD

Dla tych wszystkich, którzy dobrze się czują we wnętrzach urządzonych w stylu retro trafia się niezła gratka. Już od czwartku 19 października do soboty 21 października można będzie kupić retro sprzęty AGD, co daje szansę na to, by ciekawie i nowocześnie zaaranżować wnętrze swojej kuchni. Półki w sklepach stacjonarnych uginać się będą od robotów planetarnych i kolbowych ekspresów ciśnieniowych. Urządzenia te można będzie nabyć w różnych pastelowych kolorach, co stwarza okazję do podkreślenia uroku kuchni lub kącika kawowego.

Spodobały ci się te sprzęty, ale czujesz niedosyt i chcesz zobaczyć więcej różnych modeli AGD? Wejdź i sprawdź jakie inne urządzenia można kupić w stylu retro.

Robot kuchenny planetarny SKM 600 B2 Silvercrest

Robot kuchenny planetarny SKM 600 B2 Silvercrest

Kuchenny robot planetarny SKM 600 B2 marki Silvercrest o mocy 600 W przeznaczony jest do wyrabiania ciasta, mieszania oraz ubijania na puszystą pianę. Robot wyposażony jest w 5 l misę wykonaną ze stali szlachetnej. Regulacji prędkości obrotów dokonuje się przy pomocy pokrętła. Istnieje również możliwość wybrania funkcji turbo. Wychylne ramię ułatwia wkładanie mieszadeł, które pokryte są powłoką nieprzywierającą oraz wyjmowanie misy.

W zestawie znajdują się: robot z misą, osłona zapobiegająca zachlapaniu z otworem wlewu, hak do zagniatania ciasta, trzepaczka i płaskie mieszadło. Warto wiedzieć, że wyjmowane akcesoria można myć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Można będzie wybierać spośród różnych kolorów: białego, antracytowego, odcieniu różowego i niebieskiego.

Robot kuchenny planetarny SKM 600 B2 Silvercrest

Cena 349,00 zł Cena 249,00 zł

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w kolorze białym

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w kolorze antracytowym

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w odcieniu niebieskiego

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w odcieniu różowego

Ekspres ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Ekspres ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Ciśnieniowy ekspres kolbowy SEM 1100 D3 o mocy 1100 W umożliwia przygotowanie jednej lub dwóch filiżanek małej czarnej. Należy tylko wybrać odpowiednie sitko, mniejsze lub większe i uzupełnić je odpowiednią porcją świeżo mielonej kawy. Osoby, które lubią degustować napoje mleczne, wystarczy że użyją dyszy parowej, by odpowiednio podgrzać lub spienić mleko. Wyjmowany zbiornik na wodę ma pojemność 1l. Ponadto u góry ekspresu znajduje się specjalna półeczka, na którą można odłożyć kubki.

Kolbowy ekspres SEM 1100 D3 dostępny będzie w sprzedaży w kolorze różowym, antracytowym i miętowym. W zestawie: łyżka do kawy z ubijakiem 2w1 i sitka.

Ekspres ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Cena: 379,00 zł Cena: 299,00 zł

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz ekspres w kolorze różowym

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz ekspres w kolorze niebieskim

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz ekspres w kolorze antracytowym

Zainteresował cię ten temat, poszukujesz jednak innych modeli w stylu retro? Sprawdź koniecznie.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!