niedziela, 23 czerwca

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl postanowili wprowadzić promocję na multicooker Monsieur Cuisine – urządzenie wielofunkcyjne będące bezpośrednim konkurentem Thermomixa. Taniej nie będzie.

Fot. Magda Pilarczyk

Już za moment do oferty sieci sklepów Lidl trafi multicooker Monsieur Cuisine w promocyjnej cenie. Jest to wielofunkcyjny robot kuchenny o mocy 1100 W z funkcją Wi-Fi o nazwie Monsieur Cuisine Connect marki Silvercrest. Co ciekawe, według informacji opublikowanych przez przedstawicieli sklepów Lidl cena będzie naprawdę niska, bo obniżona o 100 zł!

Monsieur Cuisine Connect – najtańszy w historii?

Przedstawiciele firmy Lidl podali, że we wtorek 22 listopada urządzenie wróci do sklepu online. Warto zauważyć, że regularna cena za multicooker wynosi 1 899 zł. Jest to o 600 zł taniej niż cena regularna urządzenia tej samej serii – Monsieur Cuisine Smart – ale o mocy 1200 W. Nie jest to jednak ostatnie słowo producentów urządzenia, bo w najbliższym tygodniu będzie trwał Black Week oraz w piątek Black Friday, kiedy Monsieur Cuisine prawdopodobnie będzie można kupić taniej. Najpierw jednak przeczytajmy, co o wielofunkcyjnym robocie kuchennym mówi producent.

SILVERCREST Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect, 1100 W

Dane techniczne:

 • maks. pobór mocy: 1100 W: 1050 W (funkcja gotowania), 800 W (mieszanie)
 • napięcie: 220-240 V, 50/60 Hz
 • prędkość obrotowa: ok. 120–5200 obr./min.
 • pojemność misy: ok. 4,5 l
 • pojemność użytkowa misy: ok. 3 l
 • waga: ok. 5 kg (podział na 5 g)
 • długość przewodu zasilającego: ok. 110 cm

Akcesoria

 • pojemnik blendera ze stali nierdzewnej
 • pokrywka z otworem do napełniania i miarką
 • nasadka do gotowania na parze z pokrywą i wkładem, płaska
 • wkład do gotowania
 • wkład z ostrzami
 • nasadka do mieszania
 • szpatułka (z wyjmowaną silikonową końcówką)
 • akcesoria można myć w zmywarce

Cena regularna w sklepie Lidl: 1 899 zł przejdź do sklepu

Monsieur Cuisine – promocja

Tak jak napisałam we wstępie, przedstawiciele sieci sklepów Lidl zaplanowali akcję promocyjną, podczas której urządzenie Monsieur Cuisine będzie można kupić 100 zł taniej niż zazwyczaj. Dokładnie we wtorek 22 listopada robot wielofunkcyjny będzie dostępny w sprzedaży w cenie 1 799 zł. Aby przejść do oferty, kliknij tutaj.

A jak nie Monsieur Cuisine, to co?

Jeżeli cena promocyjna urządzenia Monsieur Cuisine to nadal za dużo, to zapraszamy do zapoznania się z naszym autorskim artykułem, w którym zebraliśmy najciekawsze roboty, które możesz kupić zamiast Thermomixa. Aby przejść do zestawienia, kliknij tutaj. Jeżeli jesteś ciekaw, co wiadomo o kolejnym modelu multicookera marki Monsieur Cuisine, koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Monsieur Cuisine – wszystko co wiemy o nowym, wielofunkcyjnym robocie.

Aktualizacja 23.11.2022 r.

Niestety, tak jak sądziliśmy, promocja była jednodniowa i dziś nie jest już aktualna. Na stronie internetowej sklepu Lidl nadal możemy kupić urządzenie Monsieur Cuisine, tyle że w cenie regularnej wynoszącej 1 899 zł.

Aktualizacja 24.11.2022 r.

W piątek 25 listopada odbywa się największe święto konsumentów, czyli Black Friday. Spodziewamy się, że właśnie jutro na stronie internetowej Lidl.pl pojawi się promocja na urządzenie Monsieur Cuisine, czyli Silvercrest Monsieur Cuisine Connect lub Monsieur Cuisine Smart. Naszym zdaniem większe prawdopodobieństwo jest, że promocja będzie tyczyła się drugiego z wymienionych modeli, gdyż to właśnie on jest najnowszy. Ponadto rabat na model Connect była już promocja kilka dni temu, więc logiczne wydaje się, że już się nie powtórzy. Czy tak się stanie? Dowiemy się jutro.

Aktualizacja 28.11.2022 r.

Na stronie internetowej sklepu Lidl pojawiła się informacja, że Monsieur Cuisine Smart znów jest dostępny do kupienia. Co prawda, przedstawiciele sieci Lidl nie wprowadzili na ten model żadnego rabatu, więc robota wielofunkcyjnego można kupić w cenie 2 499 zł, tutaj.

Aktualizacja 21.12.2022 r.

Aktualnie nie trwa żadna promocja na multicookery z Lidla, ani w wersji Monsieur Cuisine Smart, ani w wersji Monsieur Cuisine Connect. Zbliża się jednak koniec roku i niewykluczone, że w przyszłym roku będzie nas czekać podwyżka cen urządzeń – w tym tych robotów wielofunkcyjnych. Oczywiście, są to tylko nasze domysły, jednak wiele wskazuje, że już za kilka tygodniu cena różnych sprzętów ulegnie podniesieniu. Jest to więc dobra okazja, żeby kupić Monsieur Cuisine jeszcze po starej, regularnej do tej pory, cenie.