Bawi Cię przygotowywanie kawy w ekspresie kolbowym? Jesteś kawoszem lubiącym osobiście parzyć kawę dla siebie i swoich najbliższych? Mamy coś dla Ciebie.

lidl

Kolbowy ekspres do kawy daje możliwości, jakich próżno szukać w ekspresie automatycznym. Możesz sam zmielić ziarna, ubić je w tamperem w kolbie. Potem z przyjemnością można patrzeć jak kropla po kropli spływa esencja do filiżanki, a na powierzchni naparu tworzy się gęsta crema.

Sklep internetowy online Lidl posiada w stałej sprzedaży Ekspres do kawy Espresso Select. Urządzenie objęte jest darmową dostawą (do wyboru: InPost, Kurier DPD, Poczta Polska).

Beem Ekspres do kawy Espresso Select o mocy 1100 W

Jednorazowo kolbowy ekspres do kawy Beem przygotuje jedną lub dwie filiżanki aromatycznego espresso – dwa wymienne sitka o różnej wielkości. Odpowiednie ciśnienie podczas parzenia gwarantuje uzyskanie gęstej cremy. System ogrzewania Termoblock gwarantuje stałą temperaturę parzenia na poziomie 93°C. Ekspres posiada duży pojemnik na wodę, co jest wygodne, kiedy lubisz przyjmować gości. Urządzenie wyposażone jest w dyszę spieniajcą mleko. Dzięki temu, że jest niewielkich gabarytów łatwo zmieści się nawet w małej kuchni.

Beem Ekspres do kawy Espresso Select o mocy 1100 W

Specyfikacja techniczna

  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal szlachetna, silikon
  • Pojemnik na wodę: 1,5 l
  • Wymiary: ok. 23 x 28 x 30 cm
  • Waga: ok. 3,2 kg
  • W zestawie: łyżka dozująca, tamper, portofilter i 2 wkłady ze stali nierdzewnej

Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu