Zapewnij sobie dobre samopoczucie od samego rana i idź przez cały dzień z uśmiechem. Sklep internetowy al.to proponuje sprzęty do pielęgnacji ciała i higieny.

sklep internetowy al.to

Nowy sklep internetowy al.to jest autorem nowopowstałej marki własnej Lykkele. Oferta docelowo obejmować będzie tzw. małe AGD. Będą to sprzęty, które powinny znaleźć się w każdej kuchni i łazience oraz te, które ułatwiają pielęgnację ciała i urody. Jako pierwsze w sklepie znalazły się: szczoteczki do zębów dla dorosłych, prostownica do włosów oraz suszarko – lokówka, a więc to, czego używamy codziennie rano w trosce o swoje ciało i wygląd. Jak obiecują przedstawiciele al.to oferta będzie regularnie rozszerzana. Obiecujemy, że będziemy obserwować jak się rozwija i informować Was na bieżąco o pojawiających się nowych produktach.

Lykkele Edda – szczoteczka soniczna

Szczoteczka soniczna dla dorosłych wyposażona jest w pojemny akumulator, którego jednokrotne naładowanie wystarcza aż do 120 dni. Posiada wbudowanych pięć trybów pracy. Dzięki temu usuniesz resztki jedzenia spomiędzy zębów oraz zadbasz dokładnie o całą jamę ustną. Szczoteczka wysyła wibrujący sygnał co 30 sekund, który daje informację o zmianie szczotkowanej ćwiartki uzębienia. Po dwóch minutach sygnalizator czasu daje znać o zakończeniu mycia zębów. W zestawie znajdują się dwie wymienne końcówki (certyfikowane włosie DuPont) oraz podstawka ładująca. Do wyboru są szczoteczki w białym i czarnym kolorze.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Timer, Wskaźnik poziomu naładowania baterii, Ładowanie bezprzewodowe, Sygnalizator czasu
 • Obroty silnika: 42 000 obrotów/min
 • Tryby pracy: Codzienne czyszczenie, Custom, Delikatne czyszczenie, Pielęgnacja dziąseł, Wybielanie
 • Czas ładowania: 18 h
 • Wysokość: 27 cm
 • Waga: 174,9 g
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 139,00 zł Przejdź do sklepu

Lykkele Kalie – suszarko-lokówka

Suszarko – lokówka Lykkele Kalie to wielofunkcyjne urządzenie o mocy 1200 W. Oprócz suszenia czy podwijania końcówek łączy w sobie możliwość nadawania objętości włosom, a nawet jonizacji. Dzięki temu zabiegowi włosy nie puszą się i nie elektryzują, co wizualnie znacznie poprawia wygląd fryzury. Dodatkowo urządzenie to posiada możliwość regulacji temperatury i prędkości nadmuchu ( 3 poziomy), a nawet nawiewu tylko i wyłącznie zimnego powietrza.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Podwijanie końcówek, Nadawanie objętości, Prostowanie, Kręcenie, Suszenie, Przycisk regulujący siłę nadmuchu i temperaturę, Nawiew zimnego powietrza, Jonizacja, Obrotowy przewód, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Wymiary: 32,5 x 10 cm
 • Waga: 497 g
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 129,00 zł Przejdź do sklepu

Lykkele Mina – prostownica

Płytki prostownicy do włosów Lykkele Mina pokryte są powłoką ceramiczną i nagrzewają się w zależności od ustawionej regulacji od 120 ºC do 230 ºC. Na wyświetlaczu LCD można sprawdzić aktualną temperaturę. Istnieje możliwość wymiany płytek z prostych na zakręcone. Ułatwia to stylizowanie włosów w zależności od potrzeb albo na gładkie fryzury, albo miękko spływające fale lub kręcące się loki. Do zestawu dołączona jest termoaktywna silikonowa podkładka, dzięki czemu bez problemu można odłożyć rozgrzaną prostownicę.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Regulacja temperatury, Automatyczne wyłączanie, Blokada temperatury, Blokada płytek, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Wyświetlacz LED, Obrotowy przewód
 • Zakres temperatur: 120 – 230 ºC
 • Wymiary płytki: 2,6 x 11 cm
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 139,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.