Lidl startuje z wielkim wietrzeniem magazynów w swoich sklepach stacjonarnych. Już od jutra do popularnego dyskontu ponownie trafi jeden z prawdziwych przebojów roku 2022. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów więc warto się pospieszyć.

Odkurzacz znanej marki trafia do Lidla - ta promocja potrwa tylko do końca roku!

Odkurzacz marki Zelmer będzie można nabyć w specjalnej, przecenie. Urządzenie, które w innych sklepach wyceniane jest na 270 zł, w stacjonarnych sklepach Lidl dostaniemy już za 199 zł.

Zelmer ZVC200

Zelmer ZVC200 to odkurzacz workowy o mocy 800 W. Jego zasilanie odbywa się za pomocą 5-metrowego przewodu z automatycznym zwijaczem. Osoby posiadające niewielką ilość miejsca docenią możliwość parkowania pionowego. Waga netto urządzenia to 2,96 kg. Zestaw obejmuje dodatkową szczotkę do mebli oraz szczotkę szczelinową – wraz z uchwytem.

Szczegóły oferty dostępne są pod tym linkiem.

Aktualizacja 27.12.2022 : oferta właśnie wystartowała. Produkt będzie dostępny w stacjonarnych sklepach Lidl do wyczerpania zapasów.

Jeśli polujesz na czyszczenie magazynów Lidla, koniecznie przeczytaj również: Akumulatory 50% taniej – taka promocja zdarza się bardzo rzadko

One reply on “Odkurzacz znanej marki trafia do Lidla – ta promocja potrwa tylko do końca roku!”

Comments are closed.