poniedziałek, 17 czerwca

W internetowym sklepie Lidl pojawił się całkiem sensowny sprzęt. Mowa o odkurzaczu pionowym Bosch. Co to za sprzęt i czy odkurzacz pionowy z Lidla ma dobrą cenę?

W Lidlu raz po raz pojawiają się ciekawe sprzęty. Niedawno pisałam np. o robocie sprzątającym, dostępnym za mniej niż 500 zł. Teraz do oferty tego internetowego dyskontu trafił odkurzacz pionowy Bosch BBH32WHITE. Co to za sprzęt?

Odkurzacz pionowy Bosch BBH32WHITE – warto?

Internetowy sklep Lidl ma naprawdę szeroki asortyment. W tym dyskoncie online, obok sprzętu AGD, znajdziemy chociażby rowery elektryczne. Czy odkurzacz pionowy, który oferuje dziś Lidl, jest wart zakupu? Wydawać by się mogło, że w dyskoncie ceny powinny być konkurencyjne. Jednak nie zawsze tak jest. Porównałam więc koszt zakupu tego konkretnego modelu odkurzacza w Lidlu oraz w innych sklepach, by przekonać się, gdzie jest najbardziej korzystnie. Przyjrzałam się też szczegółowo jego funkcjom.

Odkurzacz pionowy Bosch z Lidla

Postanowiłam bliżej przyjrzeć się modelowi odkurzacza pionowego, który jest dostępny w Lidlu. Jak się okazuje, został on wyposażony w funkcję 2w1 – może pełnić rolę zarówno standardowego odkurzacza pionowego, jak i odkurzacza ręcznego. Tym samym użytkownik ma pełną swobodę podczas sprzątania – odkurzy nie tylko podłogi, ale i np. meble. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się również wtedy, gdy postanowisz posprzątać wnętrze swojego samochodu. Co więcej, urządzenie wyposażono w elastyczne połączenie ssawki, dzięki czemu z łatwością można dotrzeć do nawet trudniej dostępnych przestrzeni pod meblami.

Producent zapewnia, że dzięki zastosowanemu w tym odkurzaczu pionowym Bosch systemowi RobustAir, wydajność urządzenia nie spada nawet przy wypełniającym się pojemniku na kurz. Dla mnie ważna jest też obecność elektroszczotki, bez której nie wyobrażam sobie solidnego sprzątania. To szczotka z systemem EasyClean, co ma zapewniać łatwe wyjmowanie wałka i czyszczenie go. Marnie natomiast prezentuje się liczba trybów – do dyspozycji są bowiem tylko 2 poziomy wydajności.

Odkurzacz wyposażono w przeciwpyłowy filtr, który można myć pod bieżącą wodą. Czas pracy tego urządzenia wynosi maksymalnie 50 minut. Ponowne naładowanie zajmuje natomiast 4-5 godzin.

Podoba mi się kompaktowość tego sprzętu – wszystkie akcesoria, które można ze sobą łączyć, są bowiem przymocowane bezpośrednio do odkurzacza. Co więcej, urządzenie potrafi stabilnie stać.

Odkurzacz pionowy Bosch kosztuje w Lidlu 849 zł.

A jeśli odkurzacz z Lidla cię nie przekonuje, to koniecznie zerknij na Bosch Flexxo 23Vmax BBH3ALL23 – pionowy, poręczny, bezprzewodowy i wielofunkcyjny. Jednocześnie, ma przystępną cenę – kupisz go nawet taniej, niż model dostępny w sklepie Lidl online. Wspomniany odkurzacz kosztuje bowiem 799 zł.

Koniecznie zerknij też na Klimatyzator z Lidla – warto, nie warto? Taniej raczej nie będzie

W tym materiale znajdziesz linki afiliacyjne, prowadzące do sklepów naszych partnerów. Ich obecność w tym artykule nie ma wpływu na wartość merytoryczną treści. Jeśli jednak zdecydujesz się dokonać zakupu za pośrednictwem któregoś z nich, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.