Poszukujesz oczyszczacza powietrza, przy którym nie będziesz się bać oddychać? Znaleźliśmy takie urządzenie, w dodatku w promocyjnej cenie.

media expert

Wśród dostępnych na rynku urządzeń jest wiele oczyszczaczy. Głównym ich zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń z powietrza. Zwykle spotykamy trzy filtry – wstępny, HEPA i węglowy. Każdy z nich ma inną funkcję, ale współdziałając razem, tworzą tercet niemal doskonały. Usuwają z powietrza 99,97% pyłów, alergenów, dymów, czyniąc powietrze wolnym od niebezpiecznych zanieczyszczeń i patogenów. Świetnym przykładem jest oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GGEU. Aktualnie znajduje się w sklepie Media Expert na promocji i można go kupić o 130 zł taniej. Niestety przedstawiciele sklepu nie podali do kiedy trwa promocja.

Jeżeli poszukujesz informacji o oczyszczaczach powietrza, zapoznaj się z tym rankingiem.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GGEU

Oczyszczacz powietrza Samsung wyposażony jest w trzy różne filtry – wstępny, HEPA i węglowy, dzięki czemu powietrze oczyszczane jest wielostopniowo. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni 41 m2, skąd usuwa do 99,97% zanieczyszczeń z powietrza. Istnieje możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smartfonu. Dzięki aplikacji SmartThings można sprawdzić jakość powietrza, włączyć/wyłączyć urządzenie lub wybrać tryb pracy. Na panelu jest cztero-kolorowy wyświetlacz, który informuje nas barwą o jakości powietrza (niebieski super oczyszczone, potem zielony, żółty i czerwony najwięcej zanieczyszczeń).

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GGEU

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Timer, Automatyczne wyłączanie, Blokada dziecięca, Czujnik pyłu, Możliwość programowania harmonogramu pracy, Tryb Auto i nocny, WiFi
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 41 m2
  • Poziom hałasu: 51 dB
  • Wymiary: 49,9 x 34,9 x 23,6 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena:1109,00 zł Cena: 979,00 zł Przejdź do sklepu

One reply on “Oczyszczacz, który oczyści powietrze i da Ci radość oddychania – znaleźliśmy taki w promocji”

Comments are closed.