W sklepie internetowym Biedronka Home znajdziemy różne urządzenia, ale tego się nie spodziewałam. Okazuje się, że w ofercie znalazł się pojazd mechaniczny!

moja biedronka aplikacja biedronka hulajnoga elektryczna promocja biedronka home

Od przeszło pół roku możemy korzystać z dobrodziejstwa sklepu internetowego Biedronka Home. W ofercie możemy znaleźć produkty z różnych kategorii, od robotów kuchennych, przez elektronarzędzia, aż po urządzenia domowego użytku. To, co jednak zaskoczyło mnie najbardziej to fakt, że do oferty trafiły także pojazdy mechaniczne! Jednym z nich jest hulajnoga elektryczna polskiej marki 4Swiss, która do tej pory zajmowała się raczej produkcją i dystrybucją sprzętu AGD. Najwyraźniej nic nie stało na przeszkodzie, aby zainwestować w inną gałąź technologii, czego owocem jest właśnie hulajnoga elektryczna.

Lidl oszalał. Jednoślad do zgarnięcia taniej! Nie zwlekaj, promocja trwa tylko jeden dzień

Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna oczywiście od zwykłej różni się przede wszystkim posiadaniem wbudowanego silnika, akumulatora oraz kontrolera sterującego. Na rynku możemy znaleźć różne modele wyróżniające się zasięgiem, budową oraz oczywiście ceną.

W przypadku hulajnóg elektrycznych nie ma problemu z umieszczeniem silnika, który znamy, jeżeli mieliśmy styczność z rowerami elektrycznymi. W przypadku mniejszego jednośladu znajduje się on w podeście. Jest to bardzo wygodna opcja, dzięki której zwiększona waga urządzenia podyktowana koniecznością umieszczenia źródła zasilania, nie jest tak odczuwalna jak w przypadku rowerów.

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX9 hulajnoga elektryczna promocja biedronka home
Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX9

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX9

W sklepie internetowym Biedronka Home znajdziemy hulajnogę elektryczną 4Swiss EX9. Charakteryzuje się ona wbudowanym silnikiem bezszczotkowym o mocy znamionowej 500 W, co ma wpływ na wysoką wydajność oraz cichą pracę urządzenia. Jak czytamy w specyfikacji, producent zdecydował się na umieszczenie akumulatora o pojemności 15,6 Ah. Ma on pozwolić na ciągłą jazdę przez 45 km na jednym naładowaniu. Co ciekawe, bateria jest wyjmowana, dzięki czemu możemy ją naładować w domu za pomocą dołączonej ładowarki.

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX9 hulajnoga elektryczna promocja biedronka home
Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX9

Biorąc pod uwagę przepisy polskiego prawa, urządzenie posiada ograniczenie prędkości do 20 km/h. Warto także zwrócić uwagę na koła. Producent zdecydował się na zastosowanie pompowanych, antywybuchowych opon w rozmiarze 10 cali, co ma pozwolić na wygodną jazdę po małych nierównościach powierzchni. Ponadto urządzenie wyposażono w potrójny układ hamulcowy Maximum Safe Brake.

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX9 kosztuje aktualnie w sklepie internetowym Biedronka Home 3 449 zł.

Specyfikacja techniczna:

 • Waga: 23 kg
 • Ilość elementów: 3
 • Opis elementów: 
  • hulajnoga elektryczna EX9
  • bateria 15,6 Ah
  • ładowarka 100-240V/50-60Hz
 • Moc: 500 W mocy znamionowej / 850 W mocy szczytowej
 • Pojemność baterii: 15,6 Ah
 • Wodoodporny: IP54
 • Podest: na wysokości 12 cm
 • Tryby prędkości: do 20 km/h (zgodnie z obowiązującymi przepisami)

Cena: 3 449 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 30.03.2023 r.

Na dzień dzisiejszy hulajnoga elektryczna polskiej marki dalej jest dostępna w sprzedaży online w sklepie internetowym Biedronka Home. Co ciekawe, jest to jedyny model, który na ten moment można kupić właśnie tam. Zastanawiamy się, czy przedstawiciele sieci zdecydują się na wprowadzenie kolejnych tego typu urządzeń do oferty. Nie jest to wykluczone, skoro sezon na hulajnogi elektryczne dopiero się zacznie.

akcja promocyjna biedronka home promocja hulajnoga elektyrczna rabat

Tymczasem warto wspomnieć, że jeżeli zdecydujesz się na zakup modelu 4Swiss EX9 dziś lub jutro, to jesteś upoważniony do zgarnięcia dodatkowego rabat o wartości 20 zł na zakupy online. Akcja ma trwać do piątku wieczór i obowiązuje przy zakupach o wartości minimum 200 zł. Nie da się ukryć, że w takim wypadku zakup hulajnogi elektrycznej za 3 449 zł bez problemu mieści się w widełkach ustawionych przez przedstawicieli sieci Biedronka Home.

Aktualizacja 4.04.2023 r.

Przejrzeliśmy aktualne oferty na hulajnogi elektryczne i okazuje się, że model 4Swiss EX9 jest dostępny także w popularnym sklepie internetowym Media Expert! Jest to świetna informacja dla tych, którzy właśnie tutaj wolą robić zakupy ze względu na zaufanie lub ewentualne kwestie respektowania gwarancji producenta. Hulajnoga elektryczna w kolorze czarno pomarańczowym jest do kupienia w cenie 3 499 zł przejdź do sklepu Media Expert.

One reply on “Nie uwierzysz, jaki produkt trafił do Biedronka Home. To pojazd mechaniczny polskiej marki!”

Comments are closed.