poniedziałek, 20 maja

Czy szukasz przystępnych cenowo rozwiązań, aby walczyć z alergiami w domu? Zebraliśmy listę promocji na najlepsze odkurzacze antyalergiczne na rynku, w cenie poniżej 500 złotych. Odkurzacze te są wyposażone w filtry HEPA, potężną siłę ssania i różne akcesoria, aby zapewnić skuteczne czyszczenie wszystkich powierzchni i eliminację alergenów. Znajdź idealny odkurzacz antyalergiczny dopasowany do Twojego budżetu i potrzeb.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnych rodzajów filtrów, zapraszamy do naszego materiału poświęconego tylko im.

Odkurzacz BEKO VCC34803AD

Cena 269 złotych 329 zł Przejdź do sklepu

FiltrHEPA 12, Mikrofiltr
Poziom hałasu80 dB
Moc wyjściowa800 W
Zasięg pracy7,5 m
Szczotki, ssawki
i dysze
uniwersalna 2w1, szczelinówka, tapicerska, turboszczotka
Ruryrura teleskopowa, wąż ssący

Cichy odkurzacz GORENJE VCEA21GLW

Cena 379 złotych 499 zł Przejdź do sklepu

FiltrHEPA
Poziom hałasu64 dB
Moc wyjściowabrak dnych
Zasięg pracy7 m
Szczotki, ssawki
i dysze
Szczotka uniwersalna Xpand
Ruryrura teleskopowa, wąż ssący

Odkurzacz BOSCH BGLS2BA3H

Cena 429 złotych 459 zł Przejdź do sklepu

FiltrHEPA
Poziom hałasu80 dB
Moc wyjściowabrak dnych
Zasięg pracy7 m
Szczotki, ssawki
i dysze
przełączalna szczotka rolkowa, szczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem
Ruryrura teleskopowa, wąż ssący

Odkurzacz BEKO VCC 44822 AW

Cena 299 złotych 439 zł Przejdź do sklepu

FiltrHEPA 12
Poziom hałasu72 dB
Moc wyjściowa800 W
Zasięg pracy9 m
Szczotki, ssawki
i dysze
uniwersalna 2w1, szczelinówka, tapicerska, parkietówka
Ruryrura teleskopowa, wąż ssący

Odkurzacz AMICA FEN TURBO VM 2063

Cena 319 złotych 329 zł Przejdź do sklepu

FiltrHEPA 13
Poziom hałasu76 dB
Moc wyjściowa900 W
Zasięg pracy8 m
Szczotki, ssawki
i dysze
ssawkoszczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, szczotka do szczelin 2w1, turboszczotka
Ruryrura teleskopowa, wąż ssący

Odkurzacz Amica Surazo VM 1057

Cena 259 złotych 299 zł Przejdź do sklepu

FiltrEPA E12
Poziom hałasu79 dB
Moc wyjściowa900 W
Zasięg pracy8 m
Szczotki, ssawki
i dysze
sssawka mała, ssawka szczelinowa, szczotka
Ruryrura teleskopowa, wąż ssący

Przeczytaj również aktualne promocje na Odkurzacze antyalergiczne do 1 000 złotych.

Przeczytaj również aktualne promocje na Odkurzacze antyalergiczne za ponad 1 000 złotych.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.