Media Expert słynie z sensownych promocji. W ramach jednej z nich właśnie teraz można upolować kuchenne AGD zupełnie za darmo. Trzeba tylko spełnić pewien warunek.

Urządzenie, które w Media Expert można upolować gratis, to kuchenny robot planetarny GÖTZE & JENSEN SB600K. Jego wartość to aż 999,99 zł! Jakie funkcje ma ten sprzęt? A przede wszystkim – co trzeba zrobić, by go otrzymać?

Robot kuchenny planetarny GÖTZE & JENSEN SB600K – funkcje i możliwości

Trzeba przyznać, że ten robot wygląda bardzo profesjonalnie. Jednak producent zapewnia, że jego elegancka metalowa obudowa nie tylko dodaje mu wyjątkowego stylu, ale również gwarantuje wytrzymałość, dzięki czemu robot będzie dobrze służyć przez wiele lat.

Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 1000 W. Dzięki 10-stopniowej regulacji, poradzi sobie zarówno z wymagającymi zadaniami, jak i delikatnymi, precyzyjnymi czynnościami. Wielką zaletą robota GÖTZE & JENSEN SB600K są jego funkcjonalne przystawki. Z łatwością stanie się bowiem mikserem, maszynką do mielenia mięsa czy też blenderem kielichowym. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wszystkie elementy są trwałe i łatwe w czyszczeniu – możesz nawet myć je w zmywarce. Dołączone do zestawu mieszadło płaskie doskonale sprawdzi się do ubijania jednolitych mas, hak do zagniatania umożliwi wyrabianie gęstych ciast, a trzepaczka do ubijania – stworzy pianę z białek i inne lekkie masy. Robot wyposażono w dużą stalową misę o pojemności 4,2 l. Oprócz tego, w zestawie znajdziesz maszynkę do mielenia z dwoma sitami oraz akcesoria do napełniania kiełbas.

Więcej na temat tego robota przeczytasz tutaj.

Robot kuchenny z Media Expert gratis – jak go otrzymać?

A teraz najważniejsze – co trzeba zrobić, by otrzymać GÖTZE & JENSEN SB600K? Jak się okazuje, warunkiem jest zakup znacznie większego sprzętu AGD. Chodzi bowiem o lodówkę side by side. Do wyboru są różne modele:

Oczywiście, trudno kupić lodówkę tylko po to, by otrzymać robota planetarnego. Jeśli jednak właśnie kupujesz mieszkanie lub remontujesz posiadaną nieruchomość, ta promocja to prawdziwa petarda. Decyzję musisz podjąć nie później niż w najbliższy poniedziałek, bowiem akcja promocyjna trwa tylko do końca lipca.

Koniecznie sprawdź też, jaki tani ekspres do kawy oferuje aktualnie Biedronka!

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne do naszego partnera. Nie ma to jednak żadnego wpływu na merytoryczną wartość treści. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem któregoś z nich, redakcja otrzyma niewielką prowizję i nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.