Media Expert słynie z sensownych promocji. W ramach jednej z nich właśnie teraz można upolować kuchenne AGD zupełnie za darmo. Trzeba tylko spełnić pewien warunek.

Urządzenie, które w Media Expert można upolować gratis, to kuchenny robot planetarny GÖTZE & JENSEN SB600K. Jego wartość to aż 999,99 zł! Jakie funkcje ma ten sprzęt? A przede wszystkim – co trzeba zrobić, by go otrzymać?

Robot kuchenny planetarny GÖTZE & JENSEN SB600K – funkcje i możliwości

Trzeba przyznać, że ten robot wygląda bardzo profesjonalnie. Jednak producent zapewnia, że jego elegancka metalowa obudowa nie tylko dodaje mu wyjątkowego stylu, ale również gwarantuje wytrzymałość, dzięki czemu robot będzie dobrze służyć przez wiele lat.

Robot kuchenny planetarny GÖTZE & JENSEN SB600K

Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 1000 W. Dzięki 10-stopniowej regulacji, poradzi sobie zarówno z wymagającymi zadaniami, jak i delikatnymi, precyzyjnymi czynnościami. Wielką zaletą robota GÖTZE & JENSEN SB600K są jego funkcjonalne przystawki. Z łatwością stanie się bowiem mikserem, maszynką do mielenia mięsa czy też blenderem kielichowym. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wszystkie elementy są trwałe i łatwe w czyszczeniu – możesz nawet myć je w zmywarce. Dołączone do zestawu mieszadło płaskie doskonale sprawdzi się do ubijania jednolitych mas, hak do zagniatania umożliwi wyrabianie gęstych ciast, a trzepaczka do ubijania – stworzy pianę z białek i inne lekkie masy. Robot wyposażono w dużą stalową misę o pojemności 4,2 l. Oprócz tego, w zestawie znajdziesz maszynkę do mielenia z dwoma sitami oraz akcesoria do napełniania kiełbas.

Więcej na temat tego robota przeczytasz tutaj.

Robot kuchenny z Media Expert gratis – jak go otrzymać?

A teraz najważniejsze – co trzeba zrobić, by otrzymać GÖTZE & JENSEN SB600K? Jak się okazuje, warunkiem jest zakup znacznie większego sprzętu AGD. Chodzi bowiem o lodówkę side by side. Do wyboru są różne modele:

Oczywiście, trudno kupić lodówkę tylko po to, by otrzymać robota planetarnego. Jeśli jednak właśnie kupujesz mieszkanie lub remontujesz posiadaną nieruchomość, ta promocja to prawdziwa petarda. Decyzję musisz podjąć nie później niż w najbliższy poniedziałek, bowiem akcja promocyjna trwa tylko do końca lipca.

Koniecznie sprawdź też, jaki tani ekspres do kawy oferuje aktualnie Biedronka!

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne do naszego partnera. Nie ma to jednak żadnego wpływu na merytoryczną wartość treści. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem któregoś z nich, redakcja otrzyma niewielką prowizję i nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.