Poszukujesz oczyszczacza, który umożliwi Ci oddychanie zdrowym powietrzem? Znaleźliśmy taki, który spełni Twoje oczekiwania, w dodatku jest w atrakcyjnej cenie.

Masz już dość nieprzyjemnych zapachów unoszących się w powietrzu? Oczyszczacz powietrza rozwiąże ten problem
Fot. autor/Pexels

Alergie, pyły zawieszone, smog, patogeny – to wszystko znajduje się we wdychanym powietrzu. Jak tego uniknąć? Stosując oczyszczacze powietrza, które umożliwiają skuteczną filtrację, a nam zapewniają oddychanie czystym powietrzem. Jedno z takich urządzeń jest aktualnie do kupienia w atrakcyjnej cenie. Sklep Media Expert ma w swojej ofercie oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD/EU taniej o ponad 350 zł od ceny regularnej.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki oczyszczacz będzie dla Ciebie najlepszy, więcej ciekawych informacji znajdziesz w tym rankingu.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD/EU

Oczyszczacz powietrza marki Samsung dzięki wielostopniowej filtracji powietrza oczyszcza je – jak podaje producent – z 99,97% zanieczyszczeń. Wyposażony jest w filtr wstępny, węglowy i HEPA. Te trzy warstwy wkładów wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu mamy szansę oddychać zdrowym powietrzem. Dodatkowo pracę ich wspiera czujnik gazu, który dostosowuje pracę urządzenia do wykrytych zanieczyszczeń. Kolorowy wyświetlacz informuje nas barwą o jakości powietrza – od błękitnej, dobrej, do czerwonej, gorszej. Pracą oczyszczacza możemy sterować także za pomocą aplikacji SmartThings w telefonie.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD/EU

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Timer, Czujnik gazu, Tryb nocny, WiFi, Zabezpieczenie przed dziećmi
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 60 m2
  • Poziom hałasu: 50 dB
  • Wymiary: 78,3 x 36 x 29,3 cm
  • Tryb pracy: Auto, Nocny
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1799,00 zł Cena: 1432,46 zł Przejdź do sklepu