Ekspres Moccamaster Cup-One Coffee Brewer Cream to model, którego prawdopodobnie szukałeś i właśnie znalazłeś.

kawa, espresso

Ekspres przelewowy kojarzy się z dzbankiem aromatycznej ciepłej kawy. Znaleźliśmy jednak ekspres, który parzy kawę od razu do kubka. Urządzenia Moccamaster często są testowane jako jedne z najlepszych na świecie. Jeżeli więc zależy Ci na solidności wykonania, którą popiera aż pięcioletnia gwarancja, warto zapoznać się z tym produktem.

Ekspres przelewowy, który parzy kawę bezpośrednio do kubka? Sklep internetowy Amazon ma swojej ofercie Ekspres Moccamaster Cup-One Coffee Brewer Cream, który aktualnie jest w promocyjnej cenie. Można go kupić aż o 8% taniej w porównaniu do ceny regularnej.

Jeżeli interesuje Cię temat świat ekspresów przelewowych zapraszamy do lektury tego tekstu, z którego dowiesz się wielu cennych informacji.

Ekspres Moccamaster Cup-One Coffee Brewer Cream

Producentem ekspresów Moccamaster jest wielokrotnie wyróżniana i nagradzana holenderska manufaktura Technivorm. Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wyposażony jest w kubek o pojemności 300 ml, do którego jest bezpośrednio zaparzana kawa. Woda podawana jest w sposób pulsacyjny, dzięki czemu kontakt wody z kawą jest możliwie najkrótszy, by uzyskać odpowiedni smak i aromat naparu.

Ekspres Moccamaster Cup-One Coffee Brewer Cream

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: timer, filtr wielokrotnego użytku, płyta podgrzewająca, blokada kapania, automatyczne wyłączanie
  • Pojemność: 0,3 l
  • Wymiary: 17 x 26 x 30 cm
  • Waga produktu: 2,7 kg
  • Gwarancja: 5 lat

Cena: 869,31 zł Przejdź do sklepu