Ekspres Moccamaster Cup-One Coffee Brewer Cream to model, którego prawdopodobnie szukałeś i właśnie znalazłeś.

Ekspres przelewowy kojarzy się z dzbankiem aromatycznej ciepłej kawy. Znaleźliśmy jednak ekspres, który parzy kawę od razu do kubka. Urządzenia Moccamaster często są testowane jako jedne z najlepszych na świecie. Jeżeli więc zależy Ci na solidności wykonania, którą popiera aż pięcioletnia gwarancja, warto zapoznać się z tym produktem.

Ekspres przelewowy, który parzy kawę bezpośrednio do kubka? Sklep internetowy Amazon ma swojej ofercie Ekspres Moccamaster Cup-One Coffee Brewer Cream, który aktualnie jest w promocyjnej cenie. Można go kupić aż o 8% taniej w porównaniu do ceny regularnej.

Jeżeli interesuje Cię temat świat ekspresów przelewowych zapraszamy do lektury tego tekstu, z którego dowiesz się wielu cennych informacji.

Ekspres Moccamaster Cup-One Coffee Brewer Cream

Producentem ekspresów Moccamaster jest wielokrotnie wyróżniana i nagradzana holenderska manufaktura Technivorm. Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wyposażony jest w kubek o pojemności 300 ml, do którego jest bezpośrednio zaparzana kawa. Woda podawana jest w sposób pulsacyjny, dzięki czemu kontakt wody z kawą jest możliwie najkrótszy, by uzyskać odpowiedni smak i aromat naparu.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: timer, filtr wielokrotnego użytku, płyta podgrzewająca, blokada kapania, automatyczne wyłączanie
  • Pojemność: 0,3 l
  • Wymiary: 17 x 26 x 30 cm
  • Waga produktu: 2,7 kg
  • Gwarancja: 5 lat

Cena: 869,31 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.