niedziela, 14 lipca

Po długiej nieobecności do oferty wrócił Monsieur Cuisine. W związku ze zbliżającym się świętami i trwającymi promocjami spodziewamy się rabatu.

Monsieur Cuisine to marka zajmująca się produkcją multicookerów, które są bezpośrednią konkurencją innego urządzenia o nazwie Thermomix. Aktualnie na rynku dostępne są dwa modele tego sprzętu: Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Cuisine Connect. Różnią się one między sobą ceną, pojemnością misy i mocą urządzenia. Do dzisiaj w sklepie internetowym Lidl mogliśmy kupić tylko drugi model multicookera, który jest mniejszy i tańszy. Czas jednak na zmiany, bo Monsieur Cuisine Connect wrócił oficjalnie do sklepu i jest już dostępny w sprzedaży!

Monsieur Cuisine Smart

Urządzenie Monsieur Cuisine Smart marki Silvercest to większy i droższy model. Posiada misę o pojemności 4,5 litra oraz silnik o mocy 1200 W. Ponadto wielofunkcyjny robot kuchenny wyposażono w wbudowaną książkę kucharską, dzięki której możemy przygotować setki pysznych posiłków przyrządzonych tylko za pomocą tego urządzenia. Zapomnij o posiadaniu różnych mikserów, blenderów i robotów – zamień to na jeden.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Smart

Cena: 2 499 zł przejdź do sklepu

Cena

W związku z trwającym od kilku dni Black Week spodziewaliśmy się, że podczas trwania ostatnich akcji promocyjnych przedstawiciele sieci Lidl zaproponują nam rabat na multicookery. Niestety, okazało się, że nie planowali żadnej obniżki cen na modele Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Cusine Connect. Szkoda, bo liczyliśmy, że z okazji Cyber Monday lub Black Friday cena będzie niższa o chociaż kilkaset złotych. Aktualnie cena regularna to 2 499 zł.

Aktualizacja 6.12.2022 r.

Wszystko zmieniło się w grudniu, kiedy to przedstawiciele sieci sklepów Lidl ogłosili promocję na Monsieur Cuisine Smart. Od poniedziałku 12 grudnia urządzenie będzie można kupić aż 300 zł taniej niż normalnie, czyli robot wielofunkcyjny dostępny będzie za 2 199 zł.

Aktualizacja 12.12.2022 r.

Tak jak wspominaliśmy, właśnie dziś swój start ma akcja promocyjna, która obniża cenę robota wielofunkcyjnego Monsieur Cuisine Smart o 300 zł. Jest to świetna okazja, która z pewnością nie powtórzy się już w tym roku.

Aktualizacja 20.12.2022 r.

Promocja na Monsieur Cuisine Smart zakończyła się o północy w niedzielę. Prawdopodobnie była to ostatnia akcja promocyjna tego typu na wielofunkcyjne roboty kuchenne marki Silvercrest. Mamy nadzieję, że mieliście okazję skorzystać i kupiliście urządzenie w niższej cenie.