Zaczyna się sezon jesienny, a więc pora deszczu, chłodnych dni i przelotnych przeziębień. Dlatego bardzo ważne by dostarczać naszemu organizmowi potrzebnych mu witamin i składników odżywczych, który wspomogą naszą odporność. Doskonałym źródłem dla naszych potrzeb są soki ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw, które w łatwy i szybki sposób można przygotować z wyciskarką wolnoobrotową. Tak się składa, że od dziś przez kolejne 3 dni w Lidlu będzie promocja na wolnoobrotową wyciskarkę marki Silvercrest.

Lidl z hitem weekendu - tak taniej wyciskarki wolnoobrotowej jeszcze tam nie było!

Jeżeli chcemy przygotować sok bez żadnych narzędzi, to musimy poświęcić dużo czasu oraz spodziewać się, że cala kuchnia będzie polem bitwy. Ja osobiście nie mam za dużo siły, więc wyciśnięcie czegoś większego niż cytryny jest wyzwaniem, a teraz przecież jest sezon na jabłka czy gruszki!

Jakiś czas temu zastanawiałam się czy wybrać wyciskarkę wolnoobrotową czy sokowirówkę. Moim głównym założeniem było to aby soki robić regularnie wyciskarką przemawiało szybkie czyszczenie i możliwość wyciśnięcia olejków z nasion. Stanęło więc na wyciskarce i jest super!

Lidl z hitem weekendu - tak taniej wyciskarki wolnoobrotowej jeszcze tam nie było!

Wyciskarka marki Silvercrest jest dostępna w promocyjnej cenie 279 złotych. Silnik o mocy 300 W zapewnia 60 obrotów na minutę, dzięki czemu sok utrzymuje temperaturę owoców i warzyw, które wyciskamy. Urządzenie można łatwo rozebrać i wyczyścić, zarówno po wyciskaniu jak i w przypadku gdy mechanizm ulegnie zacięciu. Metoda pozyskiwania soków i olejów za pomocą wyciskarki pozwala na zachowanie masy składników odżywczych. Promocja będzie trwała do 22 października lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz również: Najnowszy model Monsieur Cuisine trafił do Lidla. Za ile mogę go kupić?