poniedziałek, 27 maja

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl zaskoczyli! Dziś wprowadzili do oferty sklepów Lidl kosiarkę elektryczną Parkside, której cena szokuje. Warto na nią polować, o ile jest jeszcze gdzieś dostępna!

Fot. Gustavo Fring z Pexels

Dziś, w poniedziałek 24 kwietnia, do sklepów stacjonarnych sieci Lidl zawitały zupełnie nowe urządzenia ogrodowe marki Parkside oraz Parkside Performance. Wśród nich znalazło się siedem urządzeń, których zadaniem jest pomóc nam w zaprowadzeniu ładu i porządku w naszych przydomowych ogrodach. Co ciekawe, do oferty trafiła także kosiarka elektryczna w takiej cenie, której ze świecą szukać w sklepach budowlanych. Chodzi konkretnie o model Parkside PRM 1300 A1 z silnikiem Turbo-Power! Dziś to urządzenie można kupić za 349 zł.

Więcej o aktualnej ofercie sprzętów ogrodowych Lidla przeczytasz tutaj.

Elektryczna kosiarka do trawy Parkside PRM 1300 A1

Elektryczna kosiarka do trawy Parkside PRM 1300 A1 to urządzenie dedykowane do pielęgnacji niewielkich trawników wokół domu lub na działce. Urządzenie zostało wyposażone w silnik Turbo-Power o mocy 1300 W, który pozwala na szybkie i skuteczne koszenie. Warto także wiedzieć, że sprzęty tego typu są lekkie i łatwe w obsłudze, co ułatwia pracę nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Dodatkowo dzięki łatwo regulowanemu systemowi cięcia, kosiarka dostosowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika i pozwala na precyzyjne koszenie na pożądanej wysokości 20, 40 oraz 60 mm. W zestawie znajduje się pojemny kosz na trawę o pojemności 30 litrów, co sprawia, że ​​można zebrać większą ilość skoszonej trawy bez konieczności częstego opróżniania.

  • moc: 1300 W
  • szerokość cięcia: ok. 32 cm
  • wysokość cięcia: ok. 20 / 40 / 60 mm
  • pojemność zbiornika: ok. 30 l
  • silnik: Turbo-Power 1300 W

Cena: 349 zł przejdź do sklepu