Kawa w stylu Barbie – oto różowe ekspresy rodem z Barbielandu!

W czym parzy kawę Barbie, gdy Ken wpada w odwiedziny? Oczywiście, w różowym ekspresie! Oto modele, które wyglądają jak rodem z Barbielandu.

Premiera filmu Barbie nie pozostawia złudzeń – dziś świat nosi różowe okulary. Nie ma powodu, by nie sprawić sobie w tej sytuacji ekspresu do kawy w różowym kolorze. A jakie modele można upolować? Oto moje typu ekspresów do kawy rodem z Barbielandu!

Różowe ekspresy w stylu Barbie

Marzy ci się kawa w stylu słynnej lalki? Oto ekspresy rodem z Barbielandu!

Ekspres kolbowy Smeg

Ten ekspres to model kolbowy. Barbie przygotowuje w nim aromatyczne espresso, a dzięki dyszy spieniającej mleko – również cappuccino z białą pianką. Jego atutem są gabaryty – z powodzeniem można umieścić go w nawet niewielkiej kuchni.

Ekspres jest dostępny tutaj.

Ekspres Smeg ECF01PKEU

Ekspres kolbowy Swan

To kolejny ekspres kolbowy bardzo w stylu słynnej lalki. Ten model również wyposażono w dyszę spieniającą mleko. Trzeba przyznać, że ten klimat retro Barbielandu przywodzi na myśl wspomnienia z dziecięcych lat. Panel sterowania kojarzy się natomiast z profesjonalnymi maszynami, rodem z kawiarni.

Ekspres jest dostępny tutaj.

Ekspres kolbowy Swan

Ekspres przelewowy Moccamaster

Nowy dzień Barbie z pewnością wita aromatycznym, wysokokofeinowym napojem z ekspresu przelewowego. Oczywiście – różowego! Ten model jest już kultowy. Polecają go bariści – i nic dziwnego. Nie tylko wygląda dobrze, ale i został odpowiednio zaprojektowany, by parzyć kawę najwyższej jakości.

Ekspres jest dostępny tutaj.

Moccamaster

Ekspres do kawy tureckiej Fakir

To prawdziwa ciekawostka – ekspres, który przygotowuje turecką mokkę. Oczywiście, również różowy, jak przystało na Barbieland. Do takiej kawy można dodać różne aromatyczne przyprawy, by uzyskać wyjątkowo ciekawy efekt. Pojemność dzbanka pozwala na zaopatrzenie w ciepły napój wszystkich gości jednocześnie.

Ekspres jest dostępny tutaj.

Ekspres do kawy tureckiej Fakir

Ekspres przelewowy Cloer

Gdyby Barbie musiała wybrać jeden jedyny ekspres do kawy, to z całą pewnością byłaby to właśnie ta maszyna. Ten model to ekspres przelewowy, choć jego największym atutem jest, oczywiście, jaskraworóżowy kolor. Tak właśnie wyobrażam sobie AGD słynnej lalki.

Ekspres jest dostępny tutaj.

Ekspres przelewowy Cloer

Kawiarka Icechen

Leniwe niedzielne poniedziałki Barbie z pewnością spędza, sącząc niespiesznie kawę z włoskiej kawiarki, czyli tzw. moki. Przyrządzona w ten sposób kawa jest wyjątkowo esencjonalna. Dodatkowo, jest niewielka i zmieści się nawet w kuchennej szafce, tuż obok kubków do kawy.

Ekspres jest dostępny tutaj.

WłOska Moka

Koniecznie sprawdź też, jakie urządzenia i gadżety miałaby w swoim domu Barbie!

W tym zestawieniu znajdziesz linki afiliacyjne do naszych partnerów. Nie ma to wpływu na wartość merytoryczną tekstu, jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z nich, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy tworzyć dla ciebie wartościowe treści.