Oto, jakie grille pojawią się w tym tygodniu w ofercie sieci Lidl. Jeśli planujesz grillowanie w gronie przyjaciół i rodziny, będą z pewnością doskonałym wyborem.

Grill gazowy Nebraska

Palniki zostały wyposażone w osłony, chroniące przed skapującym tłuszczem. Palnik boczny do gotowania ma moc 2,5 kW, trzy główne palniki ze stali tubowej to 2,8 kW każdy (łączna moc 8,4 kW). Grill jest odpowiedni dla ok. 10 osób, wygodną obsługę gwarantuje żeliwny ruszt z misą tłuszczową. Całkowita powierzchnia grillowania to 51 x 37 cm. Grill Nebraska znajdzie się w Lidlu we czwartek, 21 kwietnia 2022 roku. Cena – 1399 zł.

SilverCrest – grill elektryczny 2400 W ze stojakiem

Grill 2 w 1 – stojący i stołowy, ze stelażem, osłoną przed wiatrem i 3 półkami, płynnie regulowanym termostatem oraz zdejmowaną płytą grilla do łatwego czyszczenia. Nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W obu przypadkach umożliwia grillowanie bez dymu. Cena – 219 zł.

Grill węglowy ANGULAR SMART

Grill z lakierowanej blachy stalowej z korpusem urządzenia w kolorze czarnym (pokrycie lakierem proszkowym), z zamykaną pokrywą i powierzchnią grillowania 42 cm x 31,1 cm. Blacha paleniskowa wyposażona została w regulację wysokości, a w pokrywie i misce paleniskowej znajdują się dwie przesłony wentylacyjne. Cena – 599 zł.

Grill na kółkach

Grill z pięciostopniową regulacją wysokości rusztu oraz emaliowaną, ognioodporną wanienką, osłanianą przed wiatrem. Wygodny uchwyt oraz dwa kółka pozwalają na wygodne przestawianie grilla. Całkowita powierzchnia do grillowania to 48,5 x 28,5 cm. Wszystko za jedyne 99 złotych!

Te i inne grille znajdziesz na stronie Lidla – zajrzyj i zamów już dzisiaj!