Moją uwagę przykuł grill elektryczny marki Tefal. Jest niewielkich gabarytów, łatwo się przechowuje i można z nim przyrządzić pyszny obiad.

Aktualnie trwa wyprzedaż w sklepie internetowym Amazon, w ramach której można kupić na prawdę wiele najróżniejszych produktów. Amazon Prime Day odbywa się po raz drugi w Polsce i przyciąga wielu klientów. Przeglądając kolejne strony moją uwagę przykuł grill elektryczny GC241D marki Tefal, który jest świetnym rozwiązaniem na szybki obiad. Z jego pomocą opieczesz na przykład kawałki kurczaka, ryby, krewetki lub warzywa. Pomocny okaże się także do przygotowania kanapek typu panini, które są chrupiące z zewnątrz i soczyste w środku.

Sprawdź także inne sprzęty znanych marek, które obecnie można kupić w atrakcyjnej cenie. Więcej pisaliśmy w tekście: Amazon Prime Day trwa! Kupisz tanio sprzęty AGD marki Severin.

Grill elektryczny GC241D marki Tefal

Grill elektryczny GC241D marki Tefal o mocy 2000 W wyposażony jest w dwie ryflowane płyty grzewcze. Dzięki temu uzyskamy na opiekanej potrawie charakterystyczne paseczki. Dodatkowo pokryte są powłoką nieprzywierającą, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Grill elektryczny GC241D Tefal służy do opiekania różnych rodzajów mięs, ryb, warzyw a nawet do przygotowania chrupiącej kanapki na ciepło – panini. Grill po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest łatwy w przechowywaniu i można postawić go w pionie. Istnieje możliwość regulacji temperatury.

To, o czym warto powiedzieć to liczba ocen jakie zdobył grill GC241D Tefal. Posiada on aktualnie ponad 11 000 opinii, z czego 5 gwiazdek, a więc najwyższą ocenę o produkcie wystawiło aż 72% użytkowników. Opinie te wystawiane są przez klientów z wielu różnych krajów europejskich, ale także ze Stanów.

Grill elektryczny GC241D marki Tefal

Specyfikacja techniczna

  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Wymiary: 36,3 x 10,8 x 33,2 cm
  • Waga: 3,3 kg

Cena: 1999,99 zł Cena: 186,00 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz grilla wielosezonowego, takiego, na którym przygotujesz potrawy niezależnie od pory roku i pogody na zewnątrz? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule. Jaki grill elektryczny do ogrodu i na balkon – ranking najlepszych grilli

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!