Moją uwagę przykuł grill elektryczny marki Tefal. Jest niewielkich gabarytów, łatwo się przechowuje i można z nim przyrządzić pyszny obiad.

Aktualnie trwa wyprzedaż w sklepie internetowym Amazon, w ramach której można kupić na prawdę wiele najróżniejszych produktów. Amazon Prime Day odbywa się po raz drugi w Polsce i przyciąga wielu klientów. Przeglądając kolejne strony moją uwagę przykuł grill elektryczny GC241D marki Tefal, który jest świetnym rozwiązaniem na szybki obiad. Z jego pomocą opieczesz na przykład kawałki kurczaka, ryby, krewetki lub warzywa. Pomocny okaże się także do przygotowania kanapek typu panini, które są chrupiące z zewnątrz i soczyste w środku.

Sprawdź także inne sprzęty znanych marek, które obecnie można kupić w atrakcyjnej cenie. Więcej pisaliśmy w tekście: Amazon Prime Day trwa! Kupisz tanio sprzęty AGD marki Severin.

Grill elektryczny GC241D marki Tefal

Grill elektryczny GC241D marki Tefal o mocy 2000 W wyposażony jest w dwie ryflowane płyty grzewcze. Dzięki temu uzyskamy na opiekanej potrawie charakterystyczne paseczki. Dodatkowo pokryte są powłoką nieprzywierającą, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Grill elektryczny GC241D Tefal służy do opiekania różnych rodzajów mięs, ryb, warzyw a nawet do przygotowania chrupiącej kanapki na ciepło – panini. Grill po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest łatwy w przechowywaniu i można postawić go w pionie. Istnieje możliwość regulacji temperatury.

To, o czym warto powiedzieć to liczba ocen jakie zdobył grill GC241D Tefal. Posiada on aktualnie ponad 11 000 opinii, z czego 5 gwiazdek, a więc najwyższą ocenę o produkcie wystawiło aż 72% użytkowników. Opinie te wystawiane są przez klientów z wielu różnych krajów europejskich, ale także ze Stanów.

Specyfikacja techniczna

  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Wymiary: 36,3 x 10,8 x 33,2 cm
  • Waga: 3,3 kg

Cena: 1999,99 zł Cena: 186,00 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz grilla wielosezonowego, takiego, na którym przygotujesz potrawy niezależnie od pory roku i pogody na zewnątrz? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule. Jaki grill elektryczny do ogrodu i na balkon – ranking najlepszych grilli

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.