Przelewowy ekspres do kawy Dometic PerfectCoffee spełni Twoje oczekiwania. To urządzenie, które możesz ze sobą zabrać najdalszą nawet podróż.

kawa ziarna kawy mielenie młynek stalowy bosh

Jeszcze może nieśmiało, ale jednak już, powoli zaczynamy myśleć o wakacjach. Przypominamy sobie nasz ostatni wyjazd kamperem, albo pobyt na jachcie. Wszystko było pięknie, prawda? Tylko zabrakło ekspresu do kawy? Wychodzimy z propozycją kupna ekspresu przelewowego, który wyposażony jest w specjalną podkładkę, którą można przymocować do blatu, dzięki czemu ekspres w czasie podróży nie przemieści się. Ekspres ten zasilany jest przez podłączenie do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V.

Aktualnie w sklepie internetowym Amazon można kupić przelewowy ekspres do kawy Dometic PerfectCoffee MC 052. Jest on do nabycia w promocyjnej cenie i można go kupić aż o 9% taniej.

Dometic PerfectCoffee MC 052

To ekspres dedykowany dla kawoszy, którzy uwielbiają jeździć przez świat. Ekspres przelewowy jest tak skonstruowany, by w czasie podróży nie uronił ani kropli. Umożliwia to podstawka, którą można przymontować do blatu lub ściany, dzięki której ekspres nie przemieści się, natomiast szklany dzbanek posiada dodatkowy uchwyt mocujący. Dzbanek na kawę ma pojemność 625 ml. Wyposażony jest w wielorazowy filtr wykonany z cienkiej plastikowej siateczki.

Dometic PerfectCoffee MC 052

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: filtr wielokrotnego użytku
  • Wymiary: 15,5 x 24 x 27 cm
  • Waga produktu 1,1 kg
  • Moc: 800 W
  • Napięcie: 12 V

Cena: 242,72 zł Przejdź do sklepu