Cyber Monday w Lidlu – wyprzedaż jeszcze trwa

Okres wyprzedaży powoli zmierza do końca. Jednak dzień się jeszcze nie skończył i nadal można kupić w dobrej cenie wiele elektrourządzeń zasilanych sieciowo, akumulatorowo czy akcesoriów. Oto jak wygląda Cyber Monday w Lidlu.

Kończy się już okres wyprzedaży związanej z Black Week w Lidlu. Dziś, 27 listopada, jest ostatni dzień, kiedy można nabyć elektronarzędzia w atrakcyjnej cenie. To Cyber Monday. Wyprzedażowe produkty objęte są różnej wysokości zniżką, a informację o tym znajdziesz obok każdego wyszukiwanego produktu. Zwykle bezpłatna dostawa pod wskazany adres możliwa jest po dokonaniu zakupów na kwotę 199 zł. Jednak dziś w Lidlu można skorzystać ze specjalnego kuponu. Podając kod rabatowy CYBERMONDAY można liczyć na darmową dostawę niezależnie od wysokości dokonanych zakupów.

Interesuje cię, co można będzie kupić w wyprzedażowej cenie na Black Week 2023 w Lidlu? Znajdź najlepsze sprzęty do kuchni, domu i dla siebie.

Cyber Monday w Lidlu – podaj kod rabatowy

Cyber Monday Lidl

Elektronarzędzia zostały ułożone w pięciu kategoriach. Znajdujemy tu urządzenia warsztatowe, akumulatorowe oraz akcesoria marki Parkside i Parkside Performance. Ponadto na wyprzedaży znalazły się narzędzia do auta oraz odzież robocza. Więcej o tej wyprzedaży pisałam w tekście Black Week w Lidlu – jakie elektronarzędzia warto teraz kupić?

Narzędzia marki Parkside znane są klientom przede wszystkim ze sklepów sieci Lidl, choć można je również kupić w innych placówkach, na przykład sklepach Kaufland. Wyróżnia je trzyletni okres gwarancji oraz dobry stosunek ceny do jakości. Jeżeli dodamy do tego, że elektronarzędzia te można co jakiś czas kupić w promocji, można wybaczyć im ewentualne drobne niedociągnięcia związane ze słabszymi podzespołami czy materiałami.

Pilarka ukosowa z laserem PKS 1500 B3 Parkside

elektronarzędzia Lidl Pilarka ukosowa z laserem PKS 1500 B3 marki Parkside

Pilarka ukosowa z laserem PKS 1500 B3 o mocy 1500 W wyposażona jest w laser. Jego światło umożliwia wyznaczenie dokładnej linii cięcia. Ponadto przechylana głowica tnąca oraz możliwość zamontowania zbiornika na pył zwiększają wygodę obsługi. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na stole warsztatowym. Obrabiany element można umocować przy pomocy uchwytów. Zestaw zawiera: pojemnik na pył, narzędzie do wymiany tarcz, narzędzie do regulacji ogranicznika przedmiotu obrabianego, dwie zapasowe szczotki węglowe oraz dwie baterie alkaliczne do lasera.

Specyfikacja techniczna

 • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5000 min⁻¹
 • regulacja pochylenia: 0° do 45°
 • regulacja cięcia pod kątem: -45° do +45°
 • długość cięcia: maks. 120 mm
 • wysokość cięcia: maks. 60 mm (35 mm przy 45°)
 • tarcza tnąca: Ø 210 mm / 48 zębów (wstępnie zamontowana)

Oszczędzasz: 37% Cena: 449,00 zł Cena: 279,00 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowa wyrzynarka i piła szablasta 2 w 1, 20 V, PSSSA 20 Li B2 Parkside

Akumulatorowa wyrzynarka i piła szablasta 2 w 1, 20 V, PSSSA 20 Li B2 Parkside

Akumulatorowa wyrzynarka i piła szablasta 20 V, PSSSA 20 Li B2 marki Parkside to urządzenie typu 2w1. Łatwo można wymienić narzędzie i zmienić jego funkcję. W zestawie: dwa brzeszczoty do wyrzynarki oraz dwa brzeszczoty do piły szablastej. Zestaw nie obejmuje akumulatora i ładowarki, te należy dokupić osobno.

Specyfikacja techniczna

 • prędkość obrotowa biegu jałowego: 800-3000 min-¹
 • długość skoku: 20 mm
 • tryby pracy: cięcie precyzyjne / skok wahadła
 • wydajność cięcia piły szablastej: maks. 100 mm w drewnie / 50 mm w metalu
 • wydajność cięcia wyrzynarki: maks. 50 mm w drewnie / 4 mm w metalu

Oszczędzasz: 15% Cena: 249,00 zł Cena: 211,65 zł Przejdź do sklepu

Zestaw bitów do frezowania, do frezerki górnowrzecionowej Parkside Performance

Zestaw bitów do frezowania, do frezerki górnowrzecionowej

Zestaw bitów do frezowania Parkside Performance przeznaczony jest do drewna i materiałów drewnopochodnych. Poszczególne przybory umożliwiają wykonywanie frezów, żłobień i rowków. Zestaw obejmuje 15 bitów, etui. Dołączono również dwa klucze nimbusowe (2 mm i 2,5 mm).

Oszczędzasz: 15% Cena: 139,00 zł Cena: 118,15 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!