Biedronka z nową ofertą: żelazko ze stacją pary za połowę ceny!

Rabat na poziomie 50% to zdecydowanie oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Szczególnie, że promocja obejmuje sprzęt przydatny w każdym domu. Oto urządzenie, którego Biedronka chyba szybko pozbędzie się z magazynu.

Mało kto lubi prasowanie ubrań. Z tym raczej trudno dyskutować. Jest jednak sposób, by owa znienawidzona czynność stała się choć trochę przyjemniejsza. Tym, co szczególnie pozytywnie wpływa na wydajność prasowania, jest oczywiście wyrzut pary. Pod tym względem nic nie zastąpi żelazek ze stacją parową. Dzięki większej ilości pary i wyższemu ciśnieniu prasowanie może być szybsze, ponieważ para natychmiast przenika przez tkaninę, ułatwiając jej wygładzanie.

Dodatkowo, sprzęt ten nie wymaga szczególnej wiedzy na temat właściwości i potrzeb danego rodzaju tkaniny czy dzianiny. Prasowanie swoją efektywność zawdzięcza bowiem głównie wyrzutowi pary. Temperatura stopy ma w tym przypadku znacznie mniejsze znaczenie. To natomiast sprawia, że ryzyko przypalenia odzieży jest minimalne. Użytkownik nie musi nawet zmieniać żadnych ustawień (ewentualnie warto dostosować poziom wyrzutu pary). Wystarczy poczekać na rozgrzanie żelazka i do dzieła.

Żelazko ze stacją parową SOLAC Canvas

Dostępne w sklepie internetowym Biedronka Home żelazko ze stacją parową zostało wyposażone, jak zapewnia producent, w zaawansowaną technologię, umożliwiającą precyzyjne i skuteczne wyprasowanie każdego rodzaju tkaniny. Jedną z najważniejszych cech żelazka jest inteligentny system dwóch strumieni pary: ECO oraz MAX. Niezależnie od rodzaju tkaniny, wystarczy jedna pozycja, aby urządzenie dostosowało się do jej specyfiki. Zadbano o ciągłe wytwarzanie pary do 120 g/min oraz superelektroniczne uderzenia pary do 380 g/min. Ciśnienie pary wynosi 6,5 bara.

 SOLAC Canvas

Co ważne, sprzęt ten ma być gotowy do użycia w ciągu 30 sekund. Funkcje szybkiego startu oraz automatycznego wyłączania po 7 minutach użytkowania dodatkowo zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Zastosowany w urządzeniu system samooczyszczania Electronic Antical Calc&Clean eliminuje problem osadzania się kamienia, co przedłuża żywotność urządzenia. Z kolei system blokady gwarantuje pewne mocowanie żelazka do zbiornika, a funkcja zapobiegająca kapaniu oraz kontrolka świetlna i dźwiękowa pozwalają na płynną i wygodną pracę.

SOLAC Canvas

Żelazko ze stacją parową SOLAC Canvas w standardowej cenie jest do kupienia za 599 zł. Jednak od minionej niedzieli aż do 20 sierpnia można je upolować za jedyne 299 zł. Warto jednak wspomnieć, że cena wyjściowa jest nieco przesadzona, bowiem w Komputroniku można je kupić za 429,99 zł. I to w standardowej cenie!

A jeśli lubisz okazje cenowe i sprzęty ułatwiające życie, to koniecznie zobacz, co w temacie kawy ma do powiedzenia sieć IKEA!