Close Menu

    Subscribe to Updates

    Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.

    What's Hot

    Ekspres DeltaQ MilkQool Evolution z Biedronki – szczera opinia po 3 latach użytkowania

    26/01/2026

    MOVA MeowgicPod LR10 Prime: Czy automatyczna kuweta naprawdę uwalnia od łopatki?

    14/01/2026

    Jaki ekspres do kawy kupić? Ranking bezawaryjnych modeli do 3 000zł

    07/01/2026
    YouTube TikTok Facebook Instagram
    popularne
    • Ekspres DeltaQ MilkQool Evolution z Biedronki – szczera opinia po 3 latach użytkowania
    • MOVA MeowgicPod LR10 Prime: Czy automatyczna kuweta naprawdę uwalnia od łopatki?
    • Jaki ekspres do kawy kupić? Ranking bezawaryjnych modeli do 3 000zł
    • Który airfryer jest najlepszy? Moje TOP 3 po realnym użytkowaniu
    • Jaki ekspres automatyczny kupić, żeby się nie psuł? Serwis nie miał litości!
    • Najlepsza pizza mrożona – wielki test marketowych pizz (Biedronka, Lidl, Żabka i inni)
    • Szczery test filtrów BWT: Jak magnez zmienił moją kawę i czy warto filtrować?
    • Multicooker z Airfryerem? Recenzja Tefal Actifry MY741C po 3 miesiącach
    YouTube TikTok Facebook Instagram
    Think-AboutThink-About
    Obserwuj w Google
    sobota, 31 stycznia
    • AGD
    • Ogród
    • Smart-Home
    • Warsztat
    • Recenzje
    Think-AboutThink-About
    Strona główna - Archiwalne - Wypiekanie selfie na tostach – bezcenna wiedza w 5 krokach
    Wypiekanie selfie na tostach - bezcenna wiedza w 5 krokach
    Archiwalne Artykuły

    Wypiekanie selfie na tostach – bezcenna wiedza w 5 krokach

    Piotr OpulskiBy Piotr Opulski04/08/20142 Mins Read
    Prześlij
    Facebook Twitter Email LinkedIn Copy Link

    Śniadaniowe tosty z własnym wizerunkiem, to doskonały pomysł na początek dnia. Jedynym warunkiem na drodze do szczęścia jest brak obrzydzenia do samego siebie. Gdy jest on spełniony, poranny posiłek może zapewnić solidną porcję samozachwytu na długie godziny.

    Jak się jednak okazuje, ta radosna wizja jest całkowicie realna w realizacji. Aby cieszyć się selfie-tostami, wystarczy wysłać swoje zdjęcie do firmy, która w 5 kolejnych krokach przygotuje odpowiedni toster.

    reklama

    Selfie Tost

    Firma Vermont Novelty Toaster, od 4 lat zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem tosterów. Początkowo specjalizowała się w przygotowywaniu urządzeń wypalających wizerunek Chrystusa, czy symbole popularnych drużyn sportowych. Jednakże cały czas w głowach twórców biznesu, tliła się nadzieja na opracowanie technologii pozwalającej przygotowywać pojedyncze serie tosterów na specjalne zamówienie. Marzenie to niedawno zostało spełnione – wystarczył zakup własnej obrabiarki CNC.

    Krok 1 – przygotowanie zdjęcia w Photoshopie

    Selfie Tost

    Przesłane zdjęcia obrabiane są za pomocą Photoshopa przez 15 – 30 minut. W tym czasie usuwane jest tło, a sam wizerunek przekształcany jest na czarny kontur rysów twarzy. Ze względu na obróbkę, preferowane są zdjęcia wysokiej rozdzielczości, wykonane na białym tle.

    Krok 2 – opracowanie projektu CAD

    Selfie Tost

    Następnie zdjęcie jest przekształcane w projekt CAD. Dzięki temu obrabiarka odczyta krawędzie wczytanego obrazu i będzie w stanie odpowiednio dociąć blachę.

    Krok 3 – wycinanie

    Selfie Tost

    Nóż plazmowy GoTorch, wykonuje otwory, przygotowując płytkę do dalszej obróbki.

    Krok 4 – szlifowanie

    Selfie Tost

    Ostre krawędzie płytki są wygładzane za pomocą szlifierki ręcznej.

    Krok 5 – umieszczenie płytki wewnątrz tostera

    Selfie Tost

    Gotowe płytki są umieszczone w tosterach. Są to urządzenia wyprodukowane na specjalne zamówienie w Chinach. Ich wyróżnikiem jest umieszczony wewnątrz stelaż, pozwalający na solidne przytwierdzenie płytki z wizerunkiem. Oczywiście tostery wypalają zdjęcia dwustronnie.

    Selfie Tost

    Dyrektor generalny firmy, Galen Dively ma 49 lat. Przez 35 ostatnich lat specjalizował się w produkowaniu koszulek z nadrukami. Swoją najnowszą usługę opisuje słowami „To właściwie jak sitodruk, tylko jako tuszu używamy ciepła, a zamiast koszulek stosujemy chleb.”

    Toster wypiekający selfie ma kosztować 75 dolarów, jednakże dla stałych klientów będą przygotowane atrakcyjne zniżki.

    źródło: mashable.com fot. Galen Dively

     

    Previous ArticleSkylock – solarny zamek rowerowy
    Next Article DJI DropSafe – spadochron dla dronów
    Piotr Opulski
    • Website

    Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.

    Podobne artykuły

    Czy technologia AI może być dla każdego? Samsung udowadnia, że wystarczy tylko po nią sięgnąć

    Artur Tomala24/06/2025

    Ten SUV może namieszać. BYD ATTO 2 to imprezowy król miejskiej dżungli

    Jakub Czerniak28/03/2025

    Dlaczego dubajska czekolada jest taka droga? Sprawdzam ceny w polskich sklepach

    Damian Kubik13/03/2025
    reklama
    Wideo
    Nagrania
    Ekspres DeltaQ MilkQool Evolution z Biedronki – szczera opinia po 3 latach użytkowania
    Tomasz Wilczyński26/01/2026
    Nagrania
    MOVA MeowgicPod LR10 Prime: Czy automatyczna kuweta naprawdę uwalnia od łopatki?
    Tomasz Wilczyński14/01/2026
    Nagrania
    Jaki ekspres do kawy kupić? Ranking bezawaryjnych modeli do 3 000zł
    Tomasz Wilczyński07/01/2026
    Nagrania
    Który airfryer jest najlepszy? Moje TOP 3 po realnym użytkowaniu
    Tomasz Wilczyński25/12/2025
    Facebook Instagram YouTube TikTok
    • Redakcja
    • Warunki korzystania
    • Polityka prywatności
    • Kontakt z Think-About
    • O Nas
    © 2026 Think-About.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Go to mobile version