Zabawa świąteczna z Think-About i TP-LINK

Redakcja Think-About doskonale pamięta o świętach, choinka stoi w wannie, karp już ubrany, red. Łukasz podjada lukier z makowca. Z okazji przyjemnie leniwego czasu przygotowaliśmy we współpracy z firmą TP-LINK świąteczną zabawę.

nagrody tp-link

Aby wziąć udział w walce o jeden z trzech zestawów gadżetów (kubek, torba, koszulka) wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jaki produkt TP-LINK prawdopodobnie używa Święty Mikołaj”. Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem prosimy przesyłać na adres konkurs@think-about.pl do dnia 23.12.2013.

Nagrody dostarcza Rudolf – ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki w wigilijną noc.

tp-link

Tradycyjnie zapraszamy do polubienia naszego Fanpage

Regulamin

 1.  Konkurs trwa od 18.12 do 23.012 (włącznie)
 2.  Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w ciągu 3 dni roboczych  od daty zakończenia konkursu na portalu Think-About.pl.
 3.  Uczestnikiem może być każda osoba zamieszkująca teren Rzeczpospolitej Polskiej, z wyłączeniem osób pracujących w redakcji.
 4.  Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie, za naruszenie zasady grozi dyskwalifikacja.
 5.  Nagrody nie podlegają  wymianie na ich równowartość pieniężną.
 6.  Konkurs nie jest grą  losową w rozumieniu ustawy o grach i zakładach wzajemnych, zwycięża autor najlepszej odpowiedzi.
 7.  Nagrody są wysyłane indywidualnie na adres zdeklarowany przez zwycięzcę
 8.  Biorąc udział w Konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych przez Think-About.pl w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29. sierpnia 1997 r. w celu umożliwienia przesłania nagrody).
 9. Redakcja Think-About.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

 

 

 

Posted in Archiwalne, Konkursy and tagged , , .
 • Święty Mikołaj używa kubka TP-LINK, ponieważ jest on niezbędny w mroźne dni, żeby się napić gorącej herbatki żurawinowej z termosu. Jak on tak jeździ i jeździ to chciałby się napić czegoś gorącego a ludzie nie są zbyt gościnni, więc on wozi swój termosik i wypasiony zajebiście kubek TP-LINK.

  Niskich temperatur dla Mikołaja

 • Święty Mikołaj, jak na nowoczesnego mężczyznę przystało zamienił swój stary, zniszczony worek na nowoczesną torbę TP-LINK. Ceni sobie przede wszystkim wygodę i ciekawy design. Choć może nie mieści aż tylu upominków, co jego stary, wysłużony worek to dla wrażenia, które gwarantuje torba – nie ma najmniejszych wątpliwości że był to trafny wybór.