Amazon Prime Day przynosi duże promocje na odkurzacze marki Dreame. To świetna okazja, aby poznać ich możliwości!

Każdy z nich skierowany jest do innego użytkownika, ale wszystkie łączy wysoka wydajność, zaawansowana technologia i dobre wyposażenie. Oto trzy najciekawsze modele Dreame, które warto teraz kupić taniej.

reklama
Dreame Z30 Ultra (for. Dreame)

Robot sprzątający Mova E20 Plus

Model E25 to jeden z najlepiej mopujących robotów dostępnych na rynku. Zamiast klasycznych padów, wykorzystuje obracający się wałek z dociskiem 15 N i zintegrowanym systemem czyszczenia. Zbiorniki na czystą i brudną wodę są automatycznie obsługiwane przez stację, która oprócz tego opróżnia kurz do 3-litrowego worka. Siła ssania to aż 20 000 Pa, a nowa dzielona szczotka nie plącze włosów.

Sprawdź naszą recenzję Mova E20 Plus.

Robot sprzątający Mova E20 Plus (fot. Mova)

Odkurzacz pionowy Dreame Z20

Dreame Z20 to odkurzacz bezprzewodowy klasy premium, oferujący aż 250 AW mocy ssania i 25 kPa ciśnienia, co zapewnia skuteczne sprzątanie zarówno twardych podłóg, jak i dywanów. Na jednym ładowaniu może pracować nawet do 90 minut, a jego system filtracji HEPA H14 wychwytuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. W zestawie znajduje się bogaty komplet akcesoriów, w tym elektroszczotka z oświetleniem, szczelinówki i końcówki do tapicerki.

Sprawdź naszą recenzję Dreame Z20.

Odkurzacz pionowy Dreame Z20 (fot. Dreame)

Odkurzacz mopujący Dreame H14 Pro

Dreame H14 Pro to zaawansowany odkurzacz typu wet&dry, który nie tylko odkurza, ale też mopuje podłogi. Urządzenie ma funkcję czyszczenia wałka ciepłą wodą (60°C), automatyczne dozowanie detergentu, a po zakończonej pracy samodzielnie suszy wałek w zaledwie 5 minut. Ciśnienie ssania to 18 kPa, a dzięki trybowi pracy na płasko dotrze nawet pod meble.

Odkurzacz mopujący Dreame H14 Pro (fot. Dreame)

To nie wszystko! Więcej świetnych promocji – od wentylatorów i frytkownic, po odkurzacze i oczyszczacze powietrza – podczas Amazon Prime Day znajdziesz klikając tutaj.

Jestem redaktorem z ponad czteroletnim doświadczeniem w branży technologicznej. Przez ten czas kierowałem zespołem redakcyjnym w PCWorld.pl, odpowiedzialnym za tworzenie newsów, artykułów, poradników, rankingów produktowych oraz recenzji skupiających się na urządzeniach mobilnych, a także pisałem dla brytyjskiego TechAdvisor.com. Obecnie rozwijam się jako twórca treści wideo i pisanych w Think-About.pl, koncentrując się na urządzeniach AGD. Czasem zobaczycie mnie też na 3D-INFO.pl. Dodatkowo, jako polski Ambasador Notion, tworzę gotowe szablony Notion skierowane głównie do studentów. Jestem też współzałożycielem Notion Polska – społeczności zrzeszającej polskich użytkowników Notion. Budujemy przestrzeń dla entuzjastów tego narzędzia, dzielimy się wiedzą, udostępniamy pomocne materiały i organizujemy eventy. Poza tym rozwijam swoje muzyczne pasje jako "ghosts are memories" i uczę się tworzenia gier.

Exit mobile version