Zwykły grzejnik elektryczny? Nie. Czas na taki obsługiwany smartfonem

W ostatnim czasie zauważono znaczy wzrost sprzedaży alternatywnych źródeł ogrzewania. Pojawiła się także alternatywa, czyli grzejnik elektryczny marki Cocotec, którym można sterować za pomocą smartfona.

Na rynek trafił nowy rodzaj grzejnika elektrycznego. Jest to model Ready Warm 2500 marki Cocotec, którego cechą charakterystyczną jest to, że można nim sterować za pomocą smartfona. Poza tym wyróżnia się dużą mocą na poziomie 2000 W, która gwarantuje nagrzanie pomieszczenia o powierzchni do 25 m².

Urządzenie wyposażone jest w termostat, który wykrywa aktualną temperaturę w pomieszczeniu, a także umożliwia ustawienie automatycznego nagrzewania w zakresie od 5° do 40°C. Grzejnik posiada dwa systemy bezpieczeństwa – zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz ochronę przed ryzykiem przypadkowego użycia np. przez dzieci. Dodatkowo Cecotec Ready Warm 2500 wyposażony jest w funkcję czasomierza, który umożliwia zaprogramowanie godzin, w jakich urządzenie ma działać.

Informacja prasowa

Na tym jednak nie koniec. Producent wyposażył grzejnik elektryczny w 12 grzałek oraz wyświetlacz LED. Urządzeniem można sterować za pomocą załączonego pilota oraz smartfonem po podłączeniu do sieci Wi-Fi. W ręce konsumenta oddano trzy poziomy nagrzewania i kilka trybów pracy. Grzejnik dodatkowo można dopasować do własnych preferencji poprzez zawieszenie go na stałe na ścianie lub ustawienie na podłodze, aby urządzenie było bardziej mobilne.

Grzejnik Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected w kolorze białym dostępny jest w Media Expert w cenie 999 zł.

Aktualizacja 28.11.2022 r.

Grzejnik Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected w kolorze czarnym można kupić aktualnie na promocji z okazji Cyber Monday w sklepie Media Expert w cenie 999,99 zł. Poprzednia cena przed rabatem to 1 099,99 zł, więc na ten moment cena urządzenia zmniejszyła się o 100 zł. Przejdź do sklepu.

Aktualizacja 30.12.2022 r.

Trwa promocja na grzejnik elektryczny Cocotec Ready Warm! Tylko teraz cena urządzenia została zmniejszona z 1 099,99 zł na 999,99 zł. Oznacza to, że możemy przy zakupie zaoszczędzić aż 100 zł. Promocja trwa na stronie Media Expert, przejdź do sklepu.