Amazon Prime Day, jeden z najbardziej wyczekiwanych dni dla miłośników zakupów online, powraca w tym roku z jeszcze większym rozmachem. To idealny czas na łowienie okazji i zdobycie nowych produktów w atrakcyjnych cenach. Jeśli jesteś entuzjastą inteligentnych rozwiązań dla domu, to z pewnością zainteresuje Cię promocja na zestaw smart home firmy Gigaset.

Gigaset, renomowany producent sprzętu elektronicznego, od lat szczyci się innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie technologii smart home. Ich urządzenia łączą w sobie zaawansowane funkcje, prostotę obsługi i elegancki design. Gigaset oferuje szeroką gamę urządzeń, które doskonale współpracują ze sobą, tworząc spersonalizowany system. Niezależnie od tego, czy chcesz zautomatyzować oświetlenie, monitorować swoje mieszkanie czy kontrolować temperaturę, Gigaset oferuje adekwatny do tego sprzęt. Dzięki inteligentnym gniazdkom, czujnikom ruchu, kamerom IP i wielu innym produktom, możesz uzyskać pełną kontrolę nad swoim domem, nawet gdy jesteś poza nim.

Co jeszcze czyni promocję Gigaset na Amazon Prime Day tak atrakcyjną? Oprócz korzystnej ceny, firma Gigaset zapewnia również wsparcie techniczne i aktualizacje oprogramowania, aby zapewnić użytkownikom najlepsze doświadczenie. Ich produkty są również zgodne z popularnymi platformami smart home, takimi jak Amazon Alexa i Google Assistant, co daje Ci większą elastyczność i możliwość integracji z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu.

W tym artykule przedstawimy Ci niektóre z najbardziej innowacyjnych produktów Gigaset, które możesz znaleźć w promocji na Amazon Prime Day. Przyjrzymy się ich funkcjom, możliwościom i tym, jak mogą przyczynić się do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa w Twoim domu. Jeśli chcesz zacząć przekształcać swoje mieszkanie w inteligentny dom, to ta promocja jest okazją, której nie możesz przegapić.

Sprawdź również: Kuchenne AGD z Russell Hobbs z rabatem nawet 35% na Amazon Prime Day

W Amazonie promocyjne ceny obejmują zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe zestawy. Alarm System L to najdroższy z dostępnych zestawów, który obejmuje jednak największą liczbę urządzeń i jest w największej promocji – możemy go kupić aż 25% taniej. Przyjrzymy się, co wchodzi w skład zestawu, a następnie omówimy kilka pojedynczych urządzeń, które możesz podłączyć do swojego zestawu i rozszerzyć funkcjonalność swojego systemu.

Gigaset Alarm System L – alarmowy zestaw smart home

Na zestaw System L składają się:

  • stacja bazowa,
  • czujnik drzwi,
  • czujnik ruchu,
  • 2 czujniki okienne,
  • syrena alarmowa,
  • wewnętrzna kamera Wi-Fi,
  • dodatkowe akcesoria: kabel Ethernet, 2 zasilacze sieciowe, 5 uchwytów ściennych i nóżki.

Inteligentna centrala alarmowa jest mózgiem systemu, który zarządza wszystkimi podłączonymi urządzeniami. Dzięki połączeniu Wi-Fi i wbudowanej baterii centrala alarmowa działa niezawodnie nawet w przypadku utraty zasilania. Możesz również skonfigurować powiadomienia push na swoim smartfonie, aby otrzymywać alarmy i powiadomienia, gdy zostanie wykryte jakiekolwiek nieprawidłowe zachowanie w Twoim domu.

Czujnik ruchu i czujnik otwarcia drzwi/okien są tu kluczowymi elementami. Czujnik ruchu wykrywa wszelkie niepożądane ruchy w określonym obszarze i natychmiast powiadamia centralę alarmową. Natomiast czujnik otwarcia drzwi/okien monitoruje stan zamknięcia i informuje Cię o nieautoryzowanym otwarciu. To doskonałe rozwiązanie, abyś mógł spać spokojnie wiedząc, że Twój dom jest pod ochroną.

Pilot zdalnego sterowania umożliwia Ci wygodne włączanie i wyłączanie alarmu oraz sterowanie innymi funkcjami systemu z dowolnego miejsca w domu. Dzięki temu możesz kontrolować bezpieczeństwo swojego domu z łatwością i elastycznością.

Zestaw Gigaset Alarm System oferuje prostą instalację i konfigurację. Wszystkie urządzenia są bezprzewodowe, co oznacza, że nie musisz się martwić o uciążliwe przewody czy skomplikowane połączenia. Po prostu podłącz urządzenia, skonfiguruj je za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej i ciesz się spokojem w swoim inteligentnym domu.

Gigaset Alarm System może być dalej integrowany z innymi urządzeniami Gigaset. Możesz stworzyć scenariusze automatyzacji, aby kontrolować oświetlenie, ogrzewanie czy inne aspekty swojego domu, zapewniając sobie nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę.

Cena: 1 871,31 1 399,99 zł

Zobacz ofertę

Czujnik wody Gigaset Water ONE X

Urządzenie, które gwarantuje ochronę przed uszkodzeniem przez wodę i pleśń. To rozszerzenie systemu alarmowego Gigaset, które informuje o przeciekach w Twojej zmywarce lub pralce. Czujnik zapewnia wczesne ostrzeganie o wyciekach wody i zapobiega uszkodzeniom twojego sprzętu.

Cena: 289,00 199,99 zł

Zobacz ofertę

Czujniki dymu Gigaset Smoke Pack ONE X

Zestaw 2 czujników, które informują cię bezpośrednio poprzez aplikację na twoim smartfonie o pojawieniu się dymu i uruchamiają alarm o natężeniu ponad 85 decybeli. Do tego posiada wymienną baterię o dziesięcioletnim okresie eksploatacji!

Cena: 719,00 499,99 zł

Zobacz ofertę

Termostaty Gigaset Heating Pack ONE X

Zestaw termostatów do inteligentnego sterowania ogrzewaniem w mieszkaniu albo domu. Dzięki termostatom grzewczym możesz ogrzewać oszczędnie i zaoszczędzić nawet 30% na kosztach ogrzewania – gdy wietrzysz pomieszczenie, termostaty regulują temperaturę w dół. Możesz też ustawić indywidualne czasy ogrzewania i komfortową temperaturę dla każdego pomieszczenia – steruj grzejnikami w dowolnym czasie i miejscu za pomocą aplikacji.

Cena: 449,89 399,99 zł

Zobacz ofertę

Gigaset Doorbell – inteligentny domowy dzwonek do monitorowania drzwi wejściowych

Z tym inteligentnym dzwonkiem do drzwi możesz zobaczyć, co dzieje się przy wejściu za pomocą aplikacji i śledzić wideo w czasie rzeczywistym o jakości Full HD. Urządzenie wysyła wiadomość push po poruszeniu lub naciśnięciu dzwonka do drzwi, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi z głośnikiem możesz rozmawiać z gośćmi za pomocą funkcji interkomu. Sprzęt działa nie tylko za dnia – podczerwień umożliwia widzenie w nocy w odległości do 3 m.

Cena: 389,00 289,99 zł

Zobacz ofertę

W naszym opracowaniu znajdują się linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!