Zaśnij dzięki Health o meter nuyu Sleep System

O urządzeniach, które pomagają nam zasnąć pisaliśmy na łamach Think-About nie raz. Był specjalny budzik zapachowy, było urządzenie, które tłumi wibracje w powietrzu, a nawet smart poduszka. Teraz przyszła pora na  Health o meter nuyu Sleep System.

sleep_1
Nuyu jest połączeniem klimatyzatora oraz specjalnej maty. Zasada działania tego systemu wbrew pozorom nie jest skomplikowana. Urządzenie podłączone do maty w pierwszej fazie snu podgrzewa temperaturę ciała. W drugiej fazie zasypiania temperatura ciała jest odpowiednio obniżana.

sleep_3

W odróżnieniu od innych rozwiązań w Health o meter wykorzystano specjalny algorytm wyliczający spokojny sen w oparciu o temperaturę ciała. Urządzenie te synchronizuje się z odpowiednią aplikacją na systemie iOS oraz Android.

sleep_4

Ten ciekawy projekt na Indiegogo na 21 dni przed końcem został sfinalizowany w 100%. Autorzy potrzebowali uzbierać kwotę 20 000$, natomiast w tej chwili na liczniku dotacji widnieje liczba 39 161$.  Sam produkt oferowany jest w cenie 249 $ (promocja, regularna cena będzie o 50% wyższa). Wysyłka zamówionych urządzeń rozpocznie się już w listopadzie 2015.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/cdWD37a6-XY” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

sleep_2

sen