Zapomnij o Monsieur Cuisine Smart. Starszy model kupisz teraz taniej niż kiedykolwiek!

Potrzebujesz pomocnika w kuchni? Monsieur Cuisine Smart to całkiem dobry kandydat, jednak wersja Connect robi równie dobre wrażenie. Już teraz, kupisz sprzęt w dużej promocji!

Jako że roboty kuchenne z rodziny Monsieur goszczą cyklicznie na półkach Lidla od kilku lat, śledzę zarówno nowe wersje, udoskonalenia, jak i… promocje. Popularne sprzęty okrywają się niemałą sławą, a okazja zakupu w niższej cenie brzmi jak połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Monsieur Cuisine Smart czy Connect – który wybrać?

Na ten moment w sklepie internetowym Lidl dostępne są dwa modele wielofunkcyjnych robotów kuchennych. Mowa tu o Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Cuisine Connect. Urządzenia różnią się między sobą kilkoma parametrami takimi jak m.in. moc, pojemność użytkowa czy wielkość wyświetlacza. Fanów innowacyjnych rozwiązań może ucieszyć sterowanie głosowe w przypadku nowszej wersji oraz możliwość tworzenia własnych przepisów. Niestety w parze z nieco większą funkcjonalnością, idzie również cena. Nowsze urządzenie Smart jest droższe. Jego regularna cena to 2 499 zł, natomiast starszy model Connect wyceniono na 1 899 zł. Nie da się ukryć, że 600 zł w domowym budżecie to dość duża różnica. Czy aby na pewno więc brać pod uwagę wyłącznie droższy model? Bynajmniej. Jeśli wahasz się więc nad zakupem, a chcesz upewnić się, która wersja okaże się być bardziej atrakcyjny – koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Smart czy Connect? Który model wybrać dla siebie? Znajdziesz tam zarówno pełną specyfikację, jak i omówienie różnic oraz podobieństw.

monsieur cuisine smart

Monsieur Cuisine Smart & Monsieur Cuisine Smart – ile zaoszczędzisz?

Czołowe przedsiębiorstwa niemal dwoją się i troją, aby zaskakiwać nas funkcjonalnością sprzętów w zakresie robotów wielofunkcyjnych. Jasnym jest, że wraz z kolejnymi udogodnieniami, rośnie również cena, która może sięgać nawet około 6 tysięcy złotych. Duża konkurencja sprawia, że ograniczony budżet lub niechęć do wydawania tak dużej ilości pieniędzy nie musi oznaczać całkowitej rezygnacji z nowoczesnych rozwiązań. Najlepszym przykładem są urządzenia z Lidla, a mowa tu o Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Cuisine Connect. Zarówno w kwestii możliwości, jak i stosunku jakości do ceny – wypadają dość dobrze. Śledzenie aktualnych rabatów w sieci sklepów Lidl pozwoliło mi na zauważenie pewnych zależności – mniej więcej co miesiąc, pojawia się nowa akcja związana z robotami z Lidla. Raz dotyczy modelu Smart, następnie modelu Connect (wbrew pozorom, najnowszy model wcale nie wygryzł poprzednika). Już teraz mamy szansę kupić jeden z nich aż 500 zł taniej!

Monsieur Cuisine Connect

Promocja na Monsieur Cuisine Connect wystartowała 25 września. Niższa cena obowiązuje wyłącznie do 1 października (lub wcześniejszego wyczerpania zapasów). Co istotne, wielofunkcyjny robot jest dostępny wyłącznie online.

Przejdź do oferty

Poniżej możesz znaleźć wspomniany harmonogram minionych wyprzedaży i promocji.

Rozpiska promocji z ostatnich kilku miesięcy

 • Listopad – Black Friday (od 22.11.2022 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Connect (rabat 100 zł)
 • Grudzień (od 12.12.2022 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Smart (rabat 300 zł)
 • Styczeń (od 17.01.2023 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Connect (bon rabatowy o wartości 200 zł na zakupy przy zakupie robota)
 • Styczeń – robot Monsieur Cuisine Smart został wycofany ze sprzedaży internetowej
 • Marzec (od 16.03.2023 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Smart (rabat 300 zł)
 • Kwiecień (od 03.04.2023 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Connect (rabat 100 zł)
 • Maj (31.05.2023 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Connect (rabat 400 zł)
 • Czerwiec (od 12.06.2023 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Smart (rabat 500 zł)
 • Czerwiec (od 26.06.2023 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Smart (rabat 300 zł)
 • Lipiec (od 31.07.2023 r.) – promocja na Monsieur Cuisine Smart (rabat 300 zł)
 • Lipiec (od 31.07.2023 ) – promocja na Monsieur Cuisine Connect (rabat 110 zł)
 • Wrzesień (od 11.09.2023) – promocja na Monsieur Cuisine Smart (rabat 500 zł)
 • Październik (od 25.09.2023) – promocja na Monsieur Cuisine Connect (rabat 500 zł)

Kiedy promocja na Monsieur Cuisine Smart?

Choć wspomniana lista jest efektem wielomiesięcznych zapisków i wydaje się nasuwać pewne wnioski, oficjalna data kolejnej promocji zawsze pozostaje tajemnicą (a jednocześnie niespodzianką). Zważając na fakt, że obecnie rabat dotyczy modelu Connect, następnym w kolejce będzie model Smart. Spodziewam się, że zaskoczyć może nas obniżka ceny z okazji Black Friday, co nierzadko jest świetną okazją do wyrwania droższych urządzeń w atrakcyjnych cenach. Pytanie, czy wspomniana obniżka będzie oscylowała w granicach 300, a może 500 zł? O tym przekonamy się najpewniej niebawem. Warto mieć również na uwadze, że cena sprzętu zamiast spaść, może zauważalnie wzrosnąć – zwłaszcza, w ewentualnej perspektywie wydania nowego urządzenia z rodziny Monsieur.