Zamień swój rower w elektryczny dzięki ShareRoller

Jakiś czas temu przedstawialiśmy wam na łamach Think-About gadżet, który zamieniał zwyczajny rower w rower elektryczny (Centinel Wheel). Inną koncepcję na ten sam pomysł mają autorzy ShareRoller.  Niewielkie urządzenie w odróżnieniu od Centinel Wheel zakładamy na koło, a nie wewnątrz koła.

share1 share2

ShareRoller w wersji już trzeciej potrafi rozpędzić rower za pomocą elektrycznego silnika nawet do 45 kilometrów na godzinę. Całkowity proces ładowania baterii ShareRoller zajmuje tylko dwie godziny, pozwalając na pokonanie nawet 80 kilometrów.

share5

Sam montaż ShareRoller jest dziecinnie łatwy i zajmuje tylko kilka sekund, dopasowując się do większości kół. Bateria zastosowana w tym urządzeniu pozwoli na podładowanie naszego smartfona. Dzięki dedykowanej aplikacji (na Androida oraz iOS) ShareRoller pozwala na konfigurację oraz sprawdzenie aktualnego stanu naładowania baterii.

share4

ShareRoller dostępny jest w trzech wersjach: mini Pack, standard pack oraz ultra pack. Oprócz różnic w rozmiarach poszczególne wersje pozwalają na pokonanie dystansu: 24 km, 48 km lub 89 km .Twórcy tego projektu na Indiegogo prosili o dotację w wysokości 50 000 $. W chwili obecnej udało się spełnić te wymagania w 113% . ShareRoller w wersji standardowej tylko podczas trwania tej kampanii kosztuje tylko 649 $. W zestawie dostaniemy także dodatkową baterię. Regularna cena za ShareRoller ma wynosić 1 100$.

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/142904930″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]

share3