Zabezpiecz swój dom przez złodziejami w sposób nowoczesny – smart

Nie jest tajemnicą, że okres świąt to świetny czas nie tylko dla rodziny, ale i złodziei. Jak wynika ze statystyk, policja odnotowuje coraz więcej włamań, ale Ty możesz się przed tym zabezpieczyć zawczasu.

kamera ezviz smart home

W ostatnich latach policja odnotowuje znaczący wzrost liczby włamań oraz kradzieży. Jak podają, najczęstszymi łupami okazują się sprzęty elektroniczne, biżuteria i gotówka, ale coraz częściej zauważa się także zniknięcie rowerów oraz sprzętu sportowego. Nie ma się co temu dziwić, w końcu ostatnie wymienione przedmioty przechowujemy w miejscach rzadko uczęszczanych, jak piwnice, garaże lub balkony. Na szczęście, przed ewentualnymi kradzieżami możesz zabezpieczyć się już zawczasu razem z marką EZVIZ.

Jak wynika z policyjnych statystyk, tylko w Warszawie w pierwszej połowie bieżącego roku odnotowano o 1 tys. więcej kradzieży z włamaniem niż w 2021 roku. W ciągu roku liczba tego typu przestępstw przekroczyła 13,3 tysiące (+ 8 proc. r/r). Rekordzistą okazał się Poznań z aż 30 proc. wzrostem.

Informacja prasowa
kamera ezviz smart home

EZVIZ

Marka Ezviz istnieje od 2013 roku i od tej pory wprowadza na rynek proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt z kategorii smart home. Szczególnie wyróżnia się w dziedzinie inteligentych zabezpieczeń domowych, takich jak monitoring i kamery zewnętrzne. To właśnie za ich pomocą z łatwością zabezpieczysz swoje mienie przez złodziejami.

Przykładem produktu, który sprawdzi się w każdym domu jest zasilana bateryjnie kamera EZVIZ HB8, która zapewnia pełną ochronę zewnętrzną z wysoką jakością obrazu oraz inteligentną detekcją ruchu. Dzięki wbudowanej funkcji ciągłej ochrony i automatycznemu odtwarzaniu ostrzegawczych alarmów głosowych kamera uprzedza o podejrzanych zdarzeniach w ogrodzie czy wejściu do garażu. Urządzenie daje możliwość samodzielnej konfiguracji bez konieczności korzystania z dodatkowo płatnych usług profesjonalistów, a dzięki bezkablowej konstrukcji jest niezwykle intuicyjne w montażu. To jednak nie wszystko – kamerę łatwo połączyć z panelem słonecznym EZVIZ, aby zapewnić jej stały dostęp do energii słonecznej i zapomnieć o konieczności ładowania. Dzięki niemu ochrona domu będzie nie tylko efektywna, ale też przyjazna dla środowiska przez cały rok.

Informacja prasowa

Warto jednak zabezpieczyć nie tylko to, co na zewnątrz, ale także to, co w środku. Pomocna w tym może być kamera wewnętrzna o możliwie dużym zasięgu monitorowania EZVIZ C6CN. Pozwala ona na stały podgląd całego pomieszczenia na żywo z poziomu smartfona. Ponadto jest ona wyposażona w funkcję wykrywania nietypowych działań oraz informuje o nich posiadacza za pomocą powiadomień.