To urządzenie trzeba mieć! Wiertarka stołowa z Lidla w promocji

Taka okazja szybko może się nie powtórzyć! Wiertarka stołowa z laserem w wyprzedażowej cenie. Teraz możesz ją kupić o 10% taniej.

Kiedy idziemy na zakupy do Lidla to zwykle mamy przygotowaną listę artykułów spożywczych, które potrzebujemy uzupełnić w naszej spiżarni czy lodówce. Oczywiście, już dawno oswoiliśmy się z wyprzedażami. Wówczas na sklepowych półkach możemy kupić na przykład sprzęty kuchenne, najróżniejsze akcesoria, a nawet elementy wystroju wnętrza. Także majsterkowicze – zarówno ci początkujący jak i profesjonaliści – wiedzą, że często w sklepach stacjonarnych można trafić w promocyjnej cenie na urządzenia marki Parkside i Parkside Performance.

Aby domowy warsztat był funkcjonalny i dobrze się w nim majsterkowało trzeba mieć w nim sporo sprzętów i przyborów. Dla każdego ważne będą inne sprzęty. Jednak w każdym domu i warsztacie przyda się akumulatorowa wiertarko wkrętarka czy akumulatorowa szlifierka kątowa. Można je kupić aktualnie w promocyjnej cenie w sklepie internetowym Lidl.

Nagła awaria, a może zaplanowany remont?

Dla tych, którzy żadnej pracy się nie boją i samodzielnie próbują wykonać wiele prac remontowych w domu, dobrym zakupem może okazać się wiertarka stołowa PTBMOD 710 C3 marki Parkside. Urządzenie to ma wbudowany laser, dzięki czemu wywiercisz precyzyjnie otwór we wskazanym miejscu. To świetny sprzęt, który można wykorzystać zarówno podczas małych napraw, jak i przy dużych remontach. Dzięki temu urządzeniu praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza, a naprawę szybciej zakończymy sukcesem.

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w sprzęty marki Parkside i Parkside Performance? Zachęcamy do przeczytania opinii, którą dla was przygotowaliśmy.

 Wiertarka stołowa PTBMOD 710 C3 Parkside

Wiertarka stołowa PTBMOD 710 C3 Parkside

Wiertarka stołowa PTBMOD 710 C3 marki Parkside ma moc 710 W. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na stole warsztatowym, dzięki czemu stoi stabilnie. Podstawa wyposażona jest w mocowania, które stabilnie utrzymują obrabiany przedmiot, w tym także te, które są okrągłe. Wiertarka służy do wiercenia w drewnie, tworzywie drewnopodobnym oraz w metalu.

PTBMOD 710 C3 posiada wbudowany laser dzięki czemu precyzyjnie można wyznaczyć miejsce, gdzie ma zostać wywiercony otwór. Liczbę obrotów można regulować elektronicznie. Constant Speed Control zapewnia stałą ilość obrotów, niezależnie od tego, w jakim materiale ma być wywiercony otwór. Można także ustalić głębokość nawiercania, co ułatwia ogranicznik głębokości oraz regulacja punktu zerowego. W zestawie znajdują się: dwa klucze imbusowe, klucz do uchwytu wiertarskiego i ogranicznik równoległy.

Specyfikacja techniczna

  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 500 – 2600 min-¹
  • skok wiercenia: 0 – 80 mm
  • obszar mocowania uchwytu wiertarskiego: 1,5 – 13 mm
  • maks. średnica otworu: 40 mm w drewnie, 13 mm w stali

Cena: 599,00 zł Cena: 539,00 zł Przejdź do sklepu

Koniecznie przeczytaj jeżeli poszukujesz odpowiedniego akumulatora do narzędzi marki Parkside.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!